Zistite svoje posolstvo pre rok 2019: Vďaka vašej prirodzenej intuícii si vyberte jednu kartu. Budete veľmi prekvapení!

Okrem dátumu narodenia existujú aj iné spôsoby, ako môžu horoskopy fungovať. Jednou z možností je intuitívny výberu obrázku. Ten značí, akú máte povahu a pohľad na svet…

Vyberte si takú kresbu anjela, ktorá vás najviac zaujme a ktorá je vám najbližšia. Spoznáte tak vďaka výkladu posolstvo do nového roka. Tento horoskop sa riadi vami a vaším rozhodovaním, ktoré činíte a ktoré mení váš život, nie len číslami.

Poďme sa teda pozrieť, čo vám váš anjel hovorí.

1.obrázok – Ružový anjel

Prajem ti, nech sa ti podarí v nasledujúcom roku urovnať všetko, čo je potrebné a čo si za predchádzajúce roky nezvládol uviesť do rovnováhy. Tvoj život potom bude oveľa pokojnejší a spokojnejší. Dodávam ti pre to dostatok sily a zároveň i pochopenie a umenie rozpoznať, čo je oným trápením a ako sa ho raz a navždy zbaviť. Pochop, čo alebo kto ti stojí za vynaložené úsilie a čo alebo kto už nie. Pamätaj, že všetko nakoniec dopadne tak, ako má a v každej situácii, ktorú osud prinesie, je potrebné hľadať niečo pozitívne, čo ťa posunie vpred. Dôveruj svojej intuícii – tá to s tebou myslí vždy dobre – a rob vďaka nej rozhodnutia, ktoré ti prídu správne a prínosné pre seba, tak aj pre druhých.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*