Erotický horoskop: Ako najviac vzrušíte jednotlivé znamenia!

Vzťah k erotike je nám vo veľkej miere daný už od narodenia. Potom ju postupne rozvíjame a odhaľujeme to, čo je pre nás prirodzené a najviac sa nám páči. Vaše znamenie zverokruhu vám prezradí viac, čo bude pre vás v posteli najväčším potešením.

Baran

Nečakajte od nich veľa romantiky. Viac ako maznanie, hladenie a sladké slová si užijú to, ak sa môžu zamerať len na uspokojenie vlastných potrieb. Neprekáža im ľahká bondáž a viac šteklivých návrhov. Môžete s nimi hovoriť neslušne a dajte im priestor na to, aby sa mohli rozdivočiť. Keď chcete, aby boli spokojní, musíte ich nechať sústrediť sa na vlastné potreby, aby neskôr potešili aj vás.

Býk

Pre dobrý sex potrebujú čas. Nemajú radi rýchlovky, počas ktorých sa nemôžu naplno prejaviť. Radšej si užijú dlhšie romantické milovanie, pri ktorom vystriedajú pár polôh. Sú veľmi dobrí milenci, ktorým nechýba kreativita. Obľubujú rôzne hry a výmeny postáv, ktoré ich vytrhnú zo stereotypu. Spomedzi všetkých znamení najviac používajú erotické hračky.

Blíženci

Erotika je pre nich predovšetkým zábavou. Ak sa pri tom takto neuvoľnia, nemá to pre nich dostatočný pôžitok. Často rozlišujú sex od milovania. Niekedy potrebujú len vlastné uspokojenie a nechcú do toho miešať žiadne city. Nerobí im problém striedanie partnerov, keď im to prinesie nejaké vzrušenie. V sexe chcú mať navrch, aby mohli ovládnuť situáciu, ktorá sa bude konať podľa ich predstáv.

Rak

Viac ako sex pre nich znamená láska. I keby sa mali vzdať intímneho života, obetovali by to pre ostatné krásne chvíľky. Preferujú nežné milovanie a sú veľmi oddaní milenci. Môžete sa na nich spoľahnúť, že vám nebudú nikdy neverní. Radšej sa uspokoja s málom, len aby nezranili vaše city. Najväčšie vzrušenie majú vtedy, keď počas orgazmu zažijú s partnerom silné emočné prepojenie.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*