Erotický horoskop: Ako najviac vzrušíte jednotlivé znamenia!

Lev

Títo ľudia sa nikdy nebudú zaťažovať tým, že by sa museli trápiť zlým milencom či milenkou. Ak im niečo nevyhovuje, neváhajú ich veľmi rýchlo vymeniť. Počas sexu chcú byť v centre pozornosti. Potrebujú cítiť, že ich chcete rozmaznávať a záleží vám na tom, aby mali z toho veľký pôžitok. V spálni sa veľmi radi hrajú. Milujú stupňovanie napätia medzi partnermi a šteklivú predprípravu na milovanie.

Panna

Ich perfekcionizmus sa musí prejaviť aj za dverami spálne. Dajú si záležať na tom, aby bol ich sex dokonalý a spĺňal všetky dôležité pravidlá sladkej rozkoše. Niekedy sa však kvôli tomu viac venujú technike, ako si užívajú tieto spoločné chvíľky. V mnohých smeroch sú verní tradíciám. Nemajú radi experimentovanie, pretože pre nich predstavuje strach z nepoznaného.

Váhy

Za dverami spálne zázračne skrotnú a radi sa podvoľujú. Páči sa im, keď nemusia byť na chvíľku iniciatívni a všetko na seba preberie partner. Nemajú radi stereotyp, pretože ich sex potom začína nudiť. Oni sami sú kreatívni a prinášajú množstvo zaujímavých nápadov, ako si spoločné chvíľky okoreniť. Milovanie berú aj ako možnosť na lepšie prepojenie s partnerom a pozdvihnutie ich vzťahu.

Škorpión

Na prvý pohľad pôsobia tajomne a vyzerá to, že o sex nejavia veľký záujem. Keď získajú istotu, zrazu sa menia na sexuálnych maniakov. Erotiku povýšia nad všetko a pokiaľ im partner na to neodpovedá, tak sú nespokojní. Vtedy ich prepadajú silné majetnícke sklony a veľká žiarlivosť. Sex berú ako veľmi intenzívny zážitok, ktorý je základom ich životného potešenia.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*