Erotický horoskop: Ako najviac vzrušíte jednotlivé znamenia!

Vzťah k erotike je nám vo veľkej miere daný už od narodenia. Potom ju postupne rozvíjame a odhaľujeme to, čo je pre nás prirodzené a najviac sa nám páči. Vaše znamenie zverokruhu vám prezradí viac, čo bude pre vás v posteli najväčším potešením.

Strelec

Uragán v živote prechádza aj do ich intímnych vzťahov. Majú v sebe veľkú energiu, preto sa nechcú dlhodobo viazať. Chcú sa baviť a byť milovaní. Keď to necítia, zbalia sa a idú ďalej. Ak sa s nimi budete milovať na rôznych miestach, dostanete ich do extáze. Zbožňujú šteklivý pocit z toho, že by ich niekto mohol odhaliť. Radi si doprajú rýchlovky, pretože vtedy sa nemusia zapodievať pre nich nudnou predohrou.

Kozorožec

Na svojho sexuálneho partnera nie sú nároční. Nech má ich intímny život akúkoľvek podobu, vždy si ho dokonale užijú a prinesie im dostatok potešenia. Radi sa učia nové veci, ale nesmú zájsť za určité hranice. Pre nich znamená predohra veľmi veľa. Pri milovaní potrebujú pokračovať podľa určitej schémy, ktorá postupne graduje atmosféru.

Vodnár

Milujú sex a znamená pre nich veľmi veľa. Doprajú si ho najviac spomedzi všetkých znamení. To však neznamená, že by boli svojim partnerom neverní. Pokiaľ nájdu niekoho, s kým si dobre rozumejú, zostávajú s ním celý život. Veľmi radi experimentujú a keď niekomu dôverujú, neváhajú vyskúšať aj tvrdšie praktiky.

Ryby

Sú veľmi nežní milenci, ktorí často stavajú lásku pred erotiku. No kvôli hľadaniu osudového partnera sú často nerozhodní. To má za následok, že ich počet milencov je pomerne vysoký. Keď ich chcete potešiť, urobte im dobrý striptíz. Ocenia to viac ako nejaké nové nápady ohľadom nejakého netradičného miesta. Pri sexe uprednostňujú pohodlie a vždy to u nich vyhrá ich spálňa.