Herečka a bezdomovec? Neuveriteľné! Láska prekoná každú prekážku!

Na filmovom plátne a obrazovkách televíznych prijímačov sa často stretávame s neuveriteľnými romantickými príbehmi. Tie najzaujímavejšie a najneuveriteľnejšie však prináša sám život.

 

Krásne oči bezdomovca

Švédska herečka Emmy Abrahamsonová sa jedného dňa v roku 2006 prechádzala po uliciach Amsterdamu, keď sa jej pohľad stretol s krásnymi hnedými očami a okamžite to zaiskrilo. Vic Kocula patril v tom čase medzi bezdomovcov. Vďaka alkoholu, ktorý ho priviedol na mizinu, nemal prácu a ani domov. Mladá krásna herečka si síce uvedomovala, že Vic je stratený prípad, ale nevzdávala to a dala na svoju intuíciu. Zariadila, aby sa opať stretli a vymenili si telefónne čísla.

Príbeh ako z rozprávky

Následne sa Emmy vrátila do Viedne, kde bývala a myslela si, že Vica už nikdy viac neuvidí. Život mal pre ňu ale pripravené prekvapenie. Vic jej zatelefonoval po troch týždňoch. Túžil ju opäť vidieť. Svoj život obrátil správnym smerom. Prestal piť a stal sa mechanickým inžinierom.

Dvojica spolu vychováva krásne dvojčatá a sú manželmi už viac ako 10 rokov.


Emmy Julia Carolina Kocula Abrahamson (1976)  je švédska herečka a autorka. Vyrástla v Moskve, študovala herectvo v Londýne, pracovala ako herečka v Amsterdame a následne ako režisérka vo Viedni. V roku 2009 sa vrátila žiť späť do Švédska.

 

Zdroje:

https://www.ba-bamail.com/

https://en.wikipedia.org/

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *