Tvár ako zrkadlo do duše? Čo povie typ tváre o Vašej osobnosti?

Tvár ako zrkadlo do duše? Tvar tváre skutočne môže pomôcť nahliadnuť do najtajnejších kútov osobnosti.

 

Tvár v tvare srdca: očarujúca

Dynamický, energický a obratný. Taký je človek, ktorý je obdaený dokonalou tvárou v tvare srdca. Rád rozpráva, ľahko nadväzuje vzťahy.

Ste plný tepla, láskavosti a šarmu. Máte jasné oko a milú osobnosť, ktorú všetci milujú. Ste rodený herec, čo znamená nielen byť dobrým hercom alebo spevákom, ale tiež schopným upútať pozornosť ľudí v každodenných situáciách. Ak rečníte, každý vás bude počúvať, keď budete organizovať výlet, rodina čaká na vaše najlepšie nápady. Takže jednoducho uľahčíte život každému.

Predĺžená tvár : provokatér

Netoleruje klamstvá, podrazy, jeho zmysel pre spravodlivosť je veľmi silne vyvinutý. Konzervatívny a tradične zmýšľajúci človek zvláda veľmi moderné veci len dosť ťažko.

Ste ambiciózny a odhodlaný, usilovne pracujete a máte radi ,ak sa veci vyvíjajú podľa plánu. Všetky tieto vlastnosti vám pomôžu vyliezť rovno po rebríku úspechu. A aj keď rád pracujete sám, ste rodeným vodcom. Veľké úspechy môžete dosiahnuť v tíme ľudí, ktorí budú mať rovnaký cieľ a zameranie ako vy.

Štvorec: pevný

Odhodlaná, stabilná osobnosť, niekedy až príliš zapálená pre vec.  Dominantný a vytrvalý, jeho dynamika a energia sú závidené mnohými.

Ste schopný zastávať sa svojich zásad, aj keď vás nikto nepodporuje.Vaša prvá myšlienka je väčšinou: ako môžem pomôcť?Preto ste veľkým spojencom a priateľom, na ktorého sa vaši blízki môžu kedykoľvek spoľahnúť.  Za svojimi drahými za každých okolností vždy stojíte.

Oválny tvar tváre: diplomatický

Vždy sa usiluje o harmóniu vo všetkých oblastiach života. Osobnosť, ktorá sa len ťažko otvorí druhým. Môže sa preto zdať odmeranou, ale opak je pravdou. Má srdce plné lásky pre každého.

Váš takmer dokonalý tvar tváre presne odráža vašu osobnosť, to znamená, aký silný alebo pružný ste. Najlepšie na vás je, že robíte rozumné a uvážlivé rozhodnutia, pretože nikdy nedáte priestor histórii a panike. Ste diplomatický, pretože vidíte všetky aspekty situácie, ale nikdy do nej nezasahujete. Aj keď to tiež znamená, že sa len ťažko rozhodujete. Akonáhle sa však rozhodnete, budete sa držať tohto rozhodnutia.

Okrúhly tvar tváre: emotívny

Emotívny, citlivý človek. Jeho nálada často kolíše, ale v podstate je to pozitívna osobnosť.

Všetky veci preciťujete do hĺbky. Byť emocionálny nemusí nevyhnutne znamenať, že veľa hovoríte o tom, čo sa deje vo vašom srdci. Avšak bez ohľadu na to, ako silne na niečo reagujete, ste schopný zachovať si chladnú hlavu.

Tvár v tvare trojuhloníka: komik

Človek, ktorý má zmysel pre humor! Je veselý a rád žartuje a rozpráva vtipy. Romantický a citlivý typ, ale tiež veľmi žiarlivý.

Veľmi rád sa smejete a milujete, keď dokážete rozosmiať aj iných. Láska je nevyhnutnou súčasťou vášho života. Ak milujete, neexistuje pre vás nič iné dôležitejšie. Milovaná osoba to ale musí cítiť úplne rovnako, ak nie, strácate rýchlo záujem.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*