Nenechajte sa podvádzať! 4 znamenia, že je vám partner neverný.

Zatĺkať, zatĺkať! Tak presne týmto heslom sa tí naši milí riadi. Zatĺkaniu ale odzvonilo, pretože vy budete z rukáva vyťahovať jedno eso za druhým. Ak sa u vás doma odohráva týchto 8 vecí, môžete si byť istá, že zdieľate posteľ s neverníkom.

1) Je opatrný na svoj mobilný telefón

Jeho mobil vám najlepšie napovie, že má váš partner pomer. Nezdá sa vám čudné, že má svoj telefón pri sebe za všetkých okolností, dokonca aj keď ide do sprchy alebo na záchod? Ak naraz odbehne od športového prenosu keď počuje zvuk svojho telefónu a rýchlo sa ide pozrieť, kto mu to píše, je viac než isté, že sa deje niečo divné.

2) Dáva si záležať na tom ako vypadá

Skôr ste mu musela pripomínať, nech sa oholí, učeše a použije dezodorant, zatiaľ čo teraz zrazu trávi veľa času v kúpeľni pred zrkadlom? Nenápadne sa presvedčte, čo má na sebe a ako vonia, keď ide von. Ak sa o to, ako vyzerá zaujímal ešte pred tým, než ste sa stretli, gratulujeme. Ale ak sa náhle začne obliekať inak aj bez konzultácie s vami, mali by ste mať strach.

3) Je bezdôvodne útočný

Keď sa ho spýtate, kde bol a čo robil, zdvihne hlas a na vaše otázky naraz odpovedá bojovne? „Prečo sa ma na toto pýtaš?“ „Musím ti snáď hlásiť, kde som a čo robím?“ Ak sa snaží, aby jeho hlas znel nenútene, môžete si byť istá, že pred vami niečo skrýva.

4) Začne odmietať sex

Už ste ho skúšala zviesť po niektorom z jeho neskorých nočných príchodov z práce? Je tu šanca, že vás odmietol, pretože sa skrátka necítil vo svojej koži. Ak to ale nie je prvýkrát a otočil sa k vám v posteli chrbtom aj keď ste mu ponúkla, že mu splníte akékoľvek jeho perverzné želanie, niečo určite nie je v poriadku. Môže sa stať, že je naozaj občas unavený, ale ak sa to v posledných šiestich mesiacoch stalo pravidlom, nie je to rozhodne dobré znamenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *