Neuveriteľné! Babička porodila svoju vnučku: Otcami sú jej syn a jeho manžel!

61-ročná Američanka porodila zdravé dievčatko, ktoré je jej vnučkou. Dieťa odnosila vo svojich útrobách preto, že chcela pomôcť svojmu homosexuálnemu synovi a jeho manželovi. Sama im možnosť využiť svoju maternicu ponúkla, píšu americké médiá.

Cecile Eledgeová zo štátu Nebraska má síce už za sebou menopauzu, avšak túžba jej syna Matthewa ju priviedla k nápadu, ktorý sprvu vyvolal len pobavené úsmevy.

“ Samozrejme sa tomu všetci smiali, „ opísala prvotnú reakciu podľa stanice BBC. Lenže jej tridsaťdvaročný syn a jeho partner Elliot Dougherty, ktorým ponúkla svoje vajíčka Doughertyho sestra, hľadali ženu, ktorá by im dieťa porodila.A lekári konštatovali, že babička by skutočne svoje vnúča porodiť mohla. Kvôli nízkym mzdám učiteľa a kaderníka si vraj navyše nemohli finančne dovoliť „prenajať“ maternicu inej ženy či zaplatiť darcovstvo vajíčok. Navyše im to prišlo neosobné.

Nechali preto vajíčka sestry oplodniť Matthewovým spermiami a spoľahli sa na jeho matku.

“ Cítila by som sa strašne, keby sa niečo stalo. Dodržiavala som pokyny do písmena, „povedala denníku USA Today žena, ktorá nakoniec minulý týždeň podľa lekárov porodila bez väčších problémov v stanovenom termíne.

Obaja otcovia podotýkajú, že ich dcéra Uma Louise bude aspoň mať veľkú rodinu, ktorá ju bude vychovávať.

ZDROJ: youtube.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *