Žena nechala doma zapnutý Facebook: Manžel si prečítal jej správy a zostal ako obarený!

Muž po desiatich rokoch manželstva prostredníctvom správ na Facebooku zistil, že jeho manželka robí hrozné veci. Mužovi sa po tomto zistení rozpadol celý svet.

Seth Megow z americkej Georgie uviedol, že prvých osem rokov manželstvo bolo čistým blahom. Svoju manželku Crissy si vzal v čase, keď mali obaja len devätnásť rokov. „Bol to pokojný vzťah plný dôvery,“ spomína na idylické obdobie.

Neskôr však začal pozorovať zmeny v manželkinom správaní. Zostávala hore dlho do noci a zmenila si všetky svoje heslá. Seth si myslel, že to bol len stres z práce, výchovy ich štyroch detí alebo to, že sa presťahovali. Žena sa mu údajne vyhýbala, zatiaľ čo on sa snažil vypátrať pravdu. Chlapík sa nakoniec ocitol „v bitke medzi rozumom a srdcom“.

Po niekoľkých mesiacoch Crissy prestala dokonca na noc chodiť domov. Pravdu sa nakoniec dozvedel raz večer, keď odišla od počítača so zapnutým počítačom.

Megow si tak mohol prečítať nespočetné množstvo správ, ktoré dokázali, že jeho manželka má za sebou niekoľko známostí na jednu noc a doteraz udržuje jeden dlhodobý pomer.

„Bol som ten, kto s ňou zostával dlho do noci hore, aby jej pomohol s matematikou pri štúdiu vysokej školy. Bol som ten, kto vstal uprostred noci a priniesol plačúce dieťa k jej prsníka a potom som mu vymenil plienku, aby mohlo ďalej spať, „hovorí sklamaný muž.

Sethove sebavedomie a hodnota seba samého spadli na nulu. S manželkou prestal spať a nakoniec jej navrhol rozvod, s čím súhlasila.

Mladík dodal, že ona získala slobodu a on deti. Ku Crissy sa naďalej správa slušne, pretože ako tvrdí, napriek všetkému bola vždy skvelú matkou ich detí.

ZDROJ: woman.tiscali.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *