Chudobnú rozvedenú ženu muž vyhodil z domu. Nemala peniaze, no napriek tomu si postavila doma, ktorý jej každý závidí!

Osamostatniť sa je snom a plánom každého človeka, častokrát to ale krachne kvôli financiám. Stavebné spoločnosti neustále prichádzajú s nápadmi, ktoré pomôžu najmä vašej peňaženke. Jedným takým prijateľným spôsobom bývania je aj tento domček.

Žena dlhé roky bývala so svojim mužom. Po rozvode však dom ostal jemu a jej hrozilo, že ostane na ulici. Našťastie sa dozvedela o týchto spoločnostiach, ktoré stavajú lacné domčeky. Pomohli jej postaviť dom, ktorý jej teraz každý závidí.

Zakúpiť si tento domček môžete aj vy a to za menej ako 1000€. Výstavba je variabilná a postaviť ho môžete v podstate kdekoľvek.

Tento atypický model domu prináša spoločnosť Arched Cabins a prináša hneď 17 rôznych veľkostí a alternatív výstavby. Tento dom je ideálny aj ako záhradný domček.

 

Najmenší veľkosťou je 2,4m², ktorej suma nepresahuje 1000€. Väčšie sú napríklad 7,3m² až po 7,3 × 12,2. Tieto oblúkovité stavby sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach a okrem toho, že sú finančne naozaj dostupné, materiály použité pri výstavbe sú aj priateľské k životnému prostrediu.

 

 

Výstavbu možno zrealizovať v akýchkoľvek klimatických podmienkach, stavať môžete aj na kôloch a využitiu daného obydlia sa medze nekladú.

Po objednaní domu, vám ho privezú priamo na adresu a zadarmo aj postavia. Skonštruovanie domu trvá od 3 do 15 dní. Ak ste odhodlaný postaviť si ho sám, dostanete aj podrobný návod.

Dom môže byť navyše aj dvojpodlažný. Po základnej výstavbe je kedykoľvek možné dopriať si prístavbu. Záruka kvality pritom trvá až 40 rokov.

 

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi, nech sa aj oni dozvedia o tomto nádhernoma  dostupnom bývaní! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *