Otec volal na 112, že jeho dieťa prestalo dýchať. Najväčší šok nastal, keď prišiel na miesto ošetrujúci lekár!

V piatok 1. decembra prijal dispečer sanitky v Utahu (USA) 19-ročného Clinta Nokesa. Muž oznámil, že jeho syn  Hudson náhle prestal dýchať a potrebuje okamžitú pomoc. Záchranárom, ktorí prišli na miesto, sa nepodarilo obnoviť dýchanie 7-týždňového chlapca, preto ho okamžite previezli do nemocnice. Otec dieťaťa polícii povedal, že sa snažil, aby sa dieťa z jedla spamätalo, ale nepodarilo sa mu to. Začal byť veľmi nervózny. Potom dodal, že zavolal matke dieťaťa, svojej partnerke Kriste Larsenovej, a povedal jej, že s Hudsonom nie je niečo v poriadku.

Keď však polícia začala vypočúvať personál nemocnice, kde chlapec skončil, Clintova výpoveď už nebola dôveryhodná.

Malý chlapec mal hlavu a hrudník plné modrín a v mozgu mal vnútorné krvácanie. Napriek úsiliu lekárov sa chlapca nepodarilo zachrániť. Malý Hudson zomrel v detskej nemocnici 2. decembra ráno. Celá pravda vyšla najavo, keď prišli výsledky pitvy. Chlapec bol v hroznom stave. Mal rozbitú lebku, krvácali mu oči, v kostnej dreni bola krv a mal aj niekoľko zlomenín.

Keď boli otcovi dieťaťa predložené dôkazy, priznal sa k svojmu činu. Povedal, že Hudson stále plakal, takže to nakoniec nevydržal a „vybuchol“. Hodil chlapca na pohovku, potom ho chytil za jednu nohu a zatriasol ním hore nohami. Malé telo dieťaťa nemalo šancu prežiť takéto drastické násilie.

Muž bol zatknutý a čaká na súd

Je nepochopiteľné, ako môžete niečo také urobiť. Malé deti sú žiaľ citlivé na krutosť niektorých rodičov. Ak máte akékoľvek pochybnosti o tom, že sa niektoré dieťa vo vašom okolí stalo obeťou zneužívania, neváhajte a nahláste to polícii.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*