JEDNODUCHÝ TRIK ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov po 50-tke! Takto vám pôjdu dole takmer samé…

Ľudia po päťdesiatke majú nadváhu a trpia rôznymi zdravotnými obmedzeniami, čo im výrazne sťažuje chudnutie. Sú tiež menej ochotní zmeniť svoj doterajší životný štýl, ale bez určitých úprav bude hmotnosť naďalej stúpať a hrozí riziko ešte väčších ťažkostí. Jediným riešením je zmena životných návykov vrátane stravy, zvýšenie fyzickej aktivity a potom ovsené vločky, ktoré majú vynikajúce výživové vlastnosti, pomáhajú tráveniu a strate nadbytočných kilogramov. Ako využiť potenciál ovsených vločiek pri chudnutí?

Bez zmien to nebude fungovať

Schudnúť a teraz? Bohužiaľ, takýto zázračný recept na štíhlu postavu neexistuje, vždy si bude vyžadovať zmenu životného štýlu so zmenami v stravovaní a zaradením fyzickej aktivity. Rovnako dôležitý je aj dobrý spánok. Pri zmene stravy sa odporúča obmedziť tučné, sladké alebo priemyselne vyrábané výrobky a pridať potraviny s vysokým obsahom vlákniny. Ide najmä o celozrnné potraviny a tiež ovsené vločky, ktoré môžu byť súčasťou každého denného jedla, majú skvelý pomer bielkovín a komplexných sacharidov a obsahujú veľké množstvo vlákniny, ktorá zlepšuje trávenie a umožňuje očistu čriev od toxínov.

Zázračný ovsený nápoj

Ovsené vločky sa najčastejšie pripravujú ako kaša alebo sa pridávajú do smoothies. Tento recept na zázračný ovsený nápoj sa skladá z ovsených vločiek a škorice, ktoré urýchľujú metabolizmus a pomáhajú pri odbúravaní tukov. Nápoj je teda vhodný pre všetkých ľudí s nadváhou po päťdesiatke, ale aj pre všetkých mladších.

Príprava nápoja:

Potrebujete:

  • med – 1 polievková lyžica
  • voda – 1,5 litra
  • mletá škorica – 1 polievková lyžica
  • ovsené vločky – 1 šálka

Pripravte si ovsené vločky, môžete použiť bezlepkové ovsené vločky, ktoré musia byť takto označené priamo od výrobcu. Vložte ich do vody a nechajte ich namočené do rána. Potom ich sceďte a pridajte k ostatným prísadám v mixéri. Rozmixujte do hladka a uložte do chladničky. Denne vypite pohár ovseného nápoja ráno nalačno a večer pred spaním. Vďaka množstvu vlákniny a komplexných sacharidov nedochádza ku kolísaniu glykémie ani k pocitom hladu, navyše sa posilňuje črevná mikroflóra a upravuje trávenie.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*