Chcela predať svoje panenstvo za nový iPhone. Pozrite sa, čo nasledovalo!

Niekedy sú ľudia schopní zločinov, lží a vrážd pre peniaze, píše EliteReaders. Samozrejme, naša hrdinka nikoho nezabila, ale rozhodla sa prísť o panenstvo, aby uzavrela lukratívny obchod.

Komu? A prečo?

Ukázalo sa, že mladé dievča z Číny našlo zákazníkov, ktorí súhlasili s tým, že zaplatia za jej nákup nového iPhonu8. Preto s nimi musela stráviť noc.

Dievča súhlasilo, že za vytúžený iPhone8 predá svoje panenstvo.
17-ročné dievča potrebovalo nový produkt Apple, pretože ho už používali všetci jej kamaráti. Rodičia jej odmietli kúpiť telefón kvôli nedostatku peňazí.
Keďže sa nechcela vymaniť zo spoločnosti, rozhodla sa obetovať svoje panenstvo výmenou za iPhone8. Navyše, jedna z jej kamarátok to už urobila – a dostala svoje „poctivo zarobené“ peniaze. Dievča zverejnilo inzerát na špecializovanom fóre, kde stanovilo cenu za noc na približne 3000 dolárov.

Blogerka Nana Henying sa o tom dozvedela a rozhodla sa dať 17-ročnej žiačke lekciu.

Najprv sa s dievčaťom (v prestrojení za „sekretárku zákazníka“) stretli v kaviarni, aby prediskutovali podrobnosti. Nana sa snažila partnera od takéhoto kroku odhovoriť, ale ten sa nechcel odchýliť od svojho plánu. Tu sú jej slová:

„Musím klamať, však?“ Obaja dostaneme, čo chceme. Už som si to premyslel.“
Dievča dostalo zálohu 75 dolárov, komplici sa dohodli na čase a mieste stretnutia. Chudák dievča ani netušilo, čo ju čaká. Keď boli v hotelovej izbe, ten chlap jej dal telefón, aby ju rozptýlil. Potom do miestnosti vstúpili ďalší traja polonahí muži a muž s kamerou. Povedali, že sa chcú zabaviť.

Dievča v týchto chvíľach prežívalo skutočnú hrôzu a zúfalstvo.

Myslela si, že sa stane obeťou skupinového znásilnenia, ale potom Nana vyšla z vane a požiadala mužov, aby odišli. Začala svojej „obeti“ vysvetľovať, že to bol len žart.

Názory tých, ktorí si video pozreli, sa rozchádzali: niektorí jednoducho neverili, že dievča je schopné vymeniť svoje panenstvo za telefón, iní považovali takýto verejný trest za príliš krutý, zatiaľ čo ďalší naopak takéto výchovné metódy schvaľovali.

Čo si o tom myslíte vy?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*