Stavila na jednu jedinú potravinu a schudla viac ako 40 kilogramov! Neuveríte, ktorá to je!

Tridsaťdvaročná Katie Elizabeth Brennemanová z mesta Mishawaka v USA mala problémy s prejedaním sa už od mladosti. Kvôli svojej postave musela dokonca v škole čeliť šikane a dlhé roky mala narušené sebavedomie. Mladé dievča sa však nevzdalo a našlo spôsob, ako schudnúť viac ako štyridsať kilogramov. Pomohla jej jedna potravina, ktorú máme všetci v kuchyni!

Kým mladá návrhárka šperkov našla spôsob, ktorý naozaj funguje, držala niekoľko nezmyselných diét, vďaka ktorým síce schudla niekoľko kíl, ale vždy to skončilo jojo efektom. Hľadala aj vegetariánsku alebo vegánsku stravu, ale bohužiaľ ani tá Katie veľmi nevyhovovala. Po týchto diétach sa chvíľu cítila dobre, ale len čo párkrát zhrešila nezdravým jedlom, váha išla v okamihu opäť hore.
Rýchlo si teda uvedomila, že ani toto nie je správna cesta, a snažila sa zistiť, ako sa zbaviť závislosti od sladkostí a konečne začať chudnúť zdravým a udržateľným spôsobom. Na sociálnej sieti Instagram narazila na diétu, ktorá je založená na konzumácii nám všetkým známej potraviny – banánov.

„Mesačne zjem asi stodvadsať banánov. Okrem toho pridávam do svojho jedálnička viac orechov a semienok. A musím povedať, že je to presne to, čo som hľadal. Banány sú skvelé jedlo,“ zverila sa na svojom profile.

Takže ak sa Katie predtým trápila, teraz je šťastná. Z pôvodných 104 kilogramov sa jej vďaka zmene stravy a pravidelnému cvičeniu podarilo zhodiť viac ako štyridsať kilogramov a váha stále klesá. Vďaka tejto ovocnej diéte žena našla spôsob, ako schudnúť, získala späť stratené sebavedomie a konečne sa cíti dobre vo svojom tele.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*