Muž našiel novorodenca a okamžite zavolal políciu. O 22 rokov neskôr dostal list, ktorý mu zmenil život…

Pred 22 rokmi si chcel Joe Campbell zavolať z telefónnej búdky vo východnom Londýne. Vnútri zbadal nákupnú tašku, z ktorej znel tichý plač. Pred ním bola v búdke neznáma žena, ktorá tam dieťa nechala. Žena zavolala do jedného z detských domovov a žiadala, aby vzali dieťa, ktoré sa narodilo pred niekoľkými hodinami …
Žena mala 6 detí a bola obeťou domáceho násilia. Povedala, že nechce, aby jej ďalšie dieťa trpelo a preto ho tam nechala.

Našťastie malú Kiran našiel Joe. Zavolal políciu a vzal dieťa do nemocnice. To ale nie je koniec príbehu …Kiran strávila v sirotinci niekoľko mesiacov pred tým, než ju adoptovali. Po celú túto dobu jej Joe posielal darčeky – chcel aby sa cítila milovaná. Tiež ju chcel adoptovať, ale jeho žiadosť zamietli, pretože bol slobodný.
Potom, čo Kiryn adoptovali, sirotinec mužovi zabránil akýkoľvek kontaktovať rodinu. Dieťaťu nikdy nepovedali, kto mu posielal darčeky.


Roky plynuli. Keď mala Kiran 18 rokov, rodičia jej dali adopčné papiere. Chceli, aby vedela celú pravdu. Dievča sa dozvedela o tajomnom mužovi, ktorý ju zachránil a chcel ju adoptovať. Bohužiaľ nevedela jeho meno, ale napriek tomu našla spôsob, ako ho nájsť! 22-ročná Kiran zverejnila svoj príbeh na všetkých možných sociálnych sieťach a dúfala, že sa správa dostane až k jej “anjelovi strážnemu”, ako muža nazvala. Skvelý nápad, že? A podarilo sa!


Joe a Kiran sa stretli a teraz sa často navštevujú. On ju považuje za svoju dcéru a dievča zas získala druhého otca a najlepšieho priateľa.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*