Policajti sa opäť stretli s dieťaťom, ktoré zachránili, keď podozrivý opitý vodič vrazil do holičstva!

Dramatická záchrana sa udiala v júli, keď sa Mirna Nunez a jej dievčatko Leslie ocitli v ceste neovládanému autu v Yonkers v štáte New York. Dievčatko zostalo zakliesnené pod vozidlom skôr, ako dnu naskočili policajti.
Bábätko vytiahnuté spod vraku auta začiatkom tohto roka sa opäť stretáva s dvoma rýchlo rozmýšľajúcimi policajtmi, ktorí ju zachránili.

Dramatická záchrana sa udiala v júli, keď sa Mirna Nunez a jej dievčatko Leslie ocitli v ceste neovládanému autu v Yonkers v štáte New York. Mirna sa snažila predbehnúť vozidlo, no narazilo do nich a vrazilo do holičstva.

Leslie kričala pod autom, keď do akcie vyrazili policajti Rocco Fusco a Paul Samoyedny. Ich kamery zachytili drámu, keď sa zúfalo snažili zachrániť dieťa. Civilisti sa pridali, aby pomohli zdvihnúť 4000-librové auto.

Muž, ktorý riadil auto, bol obvinený z DUI.

Leslie prežila, ale utrpela vážne popáleniny nôh a chrbta od horúceho motora. Teraz, tesne pred svojimi prvými narodeninami, ktoré pripadajú na Deň vďakyvzdania, sa jej darí oveľa lepšie.

Ideálny čas povedať „ďakujem“ za záchranu mladého života.

Pozrite si toto šokujúce video v priloženom odkaze:

https://www.insideedition.com/hero-cops-reunite-with-baby-they-saved-when-suspected-drunk-driver-rammed-into-barber-shop-71532

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*