Zázračná bylinka: Táto žena vážila 72 kilogramov a v sobotu už len 67kg!

Každý z nás je zvyknutý používať petržlen ako dochucovadlo rôznych jedál. Ale táto rastlina je v skutočnosti oveľa viac než len bylinka.

Petržlen je silné diuretikum, ktoré je skvelé v boji proti infekciám močových ciest a ďalším problémom, ako je ochorenie obličiek.

V tomto článku vám prezradíme recept na petržlenový čaj, ktorý je populárny hlavne na Balkáne. Tento čaj sa tam využíva ako efektívny prostriedok na chudnutie! Petržlen funguje tak, že zbavuje telo nadbytočnej vody, ktorú zadržiava. Tým pádom budete mať o niekoľko kilogramov menej a aj váš obvod sa zníži.

Zloženie:

  • 5 lyžíc nasekanej petržlenovej vňate
  • 1 l voda

Proces prípravy petržlenového čaju je jednoduchý – všetko, čo musíte urobiť, je vložiť jemne nasekanú petržlenovú vňať do litra prevarenej vody. Nechajte čaj po dobu 20 minút lúhovať, potom sceďte a je pripravený!

Petržlen je silné diuretikum a antioxidant, ktorý stimuluje odstraňovanie vody z tela, čo je dôležitý proces, pri ktorom sa z tela odstraňujú toxíny, baktérie a škodlivé látky.

Poznámka: Hoci je tento čaj zdravý, mali by ste ho piť v obmedzenom množstve. Odporúča sa vypiť nie viac ako 1 liter denne.

Zdieľajte tento článok na Facebooku!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*