Žena si z 3 ingrediencií vyrobila ten NAJLEPŠÍ SPAĽOVAČ TUKU: Schudla vďaka nemu až 10 kg za mesiac!

k potrebujete nejakú pomoc v boji proti tuku a rýchlejšie spaľovanie, potom dnes predstavíme skvelý recept na nápoj, ktorý vám pomôže. Navyše tento nápoj čistí vaše telo s toxínov a posilňuje imunitný systém.

Od dávnych čias je príroda hlavným zdrojom medicíny pre ľudí. V ňom nájdeme všetky vlastnosti a živiny, ktoré potrebujeme na liečbu mnohých chorôb. To je dôvod, prečo sa mnohí ľudia rozhodli opustiť konvenčnú medicínu a používať prírodné lieki. Najväčšou výhodou je, že je to veľmi lacné a nespôsobuje škodu.

Prírodný nápoj, ktorý sa používa na liečbu mnohých vecí, je pripravený z citróna a chia. Pomože očistiť telo, zabrániť chrípke a zabrániť tvorbe tuku. To je dôvod, prečo sa veľa ľudí na celom svete rozhodlo zaradiť ich do svojej pravidelnej stravy. Ukážeme vám, ako môžete ľahko pripraviť tento nápoj doma.

Každá z týchto zložiek je veľmi dobrá a zdravá. Keď ich zmiešame do nápoja, výsledok je úžasný. Najlepšia časť je, že oba produkty sú veľmi lacné a veľmi ľahko ich kúpite v každom obchode.

Ingrediencie:

  • Med (1 polievková lyžica)
  • Citrónová šťava (z 1 citróna)
  • Semená chia (1 polievková lyžica)
  • Voda (1 a pol deci)

Príprava a použitie:

Po prvé, je potrebné namočiť semená Chia po dobu najmenej 1 hodiny. Akonáhle absorbujú vodu, budú vyzerať ako gélové pelety kvôli vláknu, ktoré obsahujú. Potom musíte všetky ingrediencie zmixovať. Teraz je váš silný nápoj pripravený na konzumáciu!

Zdieľajte tento skvelý recept aj so svojimi priateľmi na Facebooku!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*