Rozrezala cibuľu na polovicu, priložila si ju na krk a šla spať. Ráno keď sa zobudila, čakalo ju PREKVAPENIE!

Cibuľa vám pomôže očistiť vašu pokožku, zabíja baktérie a čistí krv. Čo sa stane, keď si ju dáte na noc okolo krku? Dozviete sa v texte. 

Pravidelná konzumácia cibule zlepšuje náladu, poskytuje zdravú pleť i silnejšie vlasy, a čo je dôležité, bráni tiež rozvoju rôznych typov rakoviny.

Bez ohľadu na to, či túto zeleninu jete surovú alebo varenú, cibuľa dokáže s vašim telom zázraky. No v surovom stave obsahuje viac prospešných látok vrátane organickej síry, ktorú váš organizmus potrebuje.

Cibuľa okorení váš pokrm a dodá mu tú správnu chuť, a to všetko bez negatívneho vplyvu prebytočných kalórií, nezdravých tukov alebo sodíka.

Pomáha napraviť štítnu žľazu

Keď už je reč o veľkých zdravotných výhodách tejto zeleniny, vedeli ste, že cibuľa podporuje zdravú funkciu štítnej žľazy? 

Dr. Igor Knjazkin z Petrohradu prišiel s účinnou liečbou, ktorá zlepšuje funkciu štítnej žľazy prostredníctvom červenej cibule.

Táto metóda nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu. Jediné, čo musíte urobiť, je cibuľu vo večerných hodinách rozkrojiť na polovicu, aby sa uvoľnila jej liečivá šťava. Potom si s touto polovicou masírujte krk v oblasti štítnej žľazy.

Zvyšky cibule z krku neoplachujte a choďte rovno do postele. Kým spíte, cibuľová šťava, ktorá na pokožke ostala, bude na vás blahodarne pôsobiť. 

Čerstvá cibuľa podporuje zdravú funkciu štítnej žľazy. Pomôže tiež, ak si dáte plátky cibule do bavlnenej ponožky a pôjdete spať. Majte na pamäti, že cibuľa odstráni nečistoty z kože, ničí škodlivé baktérie a čistí krv.

V tradičnej medicíne sa cibuľa používa na:

  • čistenie krvi
  • očistu vzduchu
  • ničenie choroboplodných zárodkov a baktérií

Cibuľa nevylieči štítnu žľazu za jednu noc, ale môžete ju použiť ako podporný prostriedok pri klasickej medicínskej liečbe. Je to čisto prírodný prostriedok bez vedľajších účinkov, čiže vám jej používanie neublíži a stojí to za vyskúšanie.

Bol tento článok užitočný? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi na Facebooku!

Zdroj: www.healthyfoodvision.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*