2-týždňová kúra s MAGICKOU POTRAVINOU, ktorú má doma každý: Zníži cholesterol, zastaví vypadávanie vlasov a prečistí črevá!

Očistné detoxikačné kúry sú už nejaký čas veľmi obľúbené. Dôvodom môže byť ich účinnosť a účinky, ktoré prinášajú. Preto uvádzame 14-dňovú cesnakovú kúru. Vďaka nej sa zbavíte toxínov z tela a zlepšíte fungovanie orgánov.

zdroj: canva

Cesnak – prírodné antibiotikum

Ak už dlhšie pozorujete chronickú únavu, vypadávanie vlasov, problémy s vyprázdňovaním či pokles imunity, je najvyšší čas siahnuť po cesnaku . Dvojtýždňová cesnaková kúra sa používa veľmi jednoducho. Obľúbených jedál sa nemusíte vzdávať, stačí zaradiť cesnak do denného jedálnička. Po stáročia je považovaný za magickú liečivú látku a prírodné antibiotikum.

Skvelé vlastnosti cesnaku

Cesnak je bohatstvo liečivých vlastností uzavreté v malej a nenápadnej zelenine. Medzi najdôležitejšie vlastnosti cesnaku patria:

– antimykotické,
– antibakteriálne,
– antiaterosklerotické,
– antivírusové,
– znižujúce krvný tlak,
– posilňujúce imunitu.

Preto je ideálny pri ochoreniach súvisiacich s:

– príliš vysokou hladinou cukru v krvi,
– príliš vysokou hladinou „zlého“ LDL cholesterolu,
– častým chytaním infekcií,
– problémami s tráviacim systémom,
– aterosklerózou,
– nadbytkom toxínov v tele.

Ako využiť pôsobenie cesnaku

Aby ste naplno využili priaznivé účinky cesnaku, treba aplikovať 2-týždňovú kúru. Stačí rozdrviť strúčik cesnaku a pripravenú zmes zjesť asi 2 hodiny po poslednom jedle. Ak je vám ťažké zjesť samotný cesnak, môžete ho skombinovať s medom. Ak chcete, môžete pripraviť viac pasty a porciovať.

zdroj: youtube

Cesnaková kúra je ako stvorená pri prechladnutí, plynatosti či kožných problémoch.

Pred použitím liečby sa uistite, že nemáte žiadne kontraindikácie na konzumáciu tejto zeleniny. Ak sa v dôsledku liečby objavia znepokojujúce ochorenia, prestaňte ju používať a kontaktujte svojho lekára.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi a rodinou!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*