Lepšie ako lieky proti bolesti: Aplikujte tento olej na okamžitú úľavu – pre ľudí s artritídou, ischiasom alebo bolesťami chrbta!

Ako starneme, naše telo sa stáva zraniteľnejším. To znamená, že s väčšou pravdepodobnosťou budete mať určité zdravotné problémy. Bolesť kĺbov je jedným z najčastejších problémov, ktorým v dnešnej dobe trpí väčšina ľudí.

Problém je v tom, že veľa ľudí nevenuje tomuto typu bolesti veľkú pozornosť, kým sa nestane silnou. Len čo zažijú silné bolesti, spoliehajú sa na rôzne tabletky a mastičky. Úľavu však môžete získať prirodzene masírovaním postihnutých kĺbov ricínovým olejom. Poďme teda zistiť viac o zdravotných výhodách tohto úžasného oleja!

Ricínový olej: Je naozaj účinný?

Vďaka vysokému obsahu protizápalových zlúčenín je tento olej veľmi prospešný pri liečbe bolesti kĺbov, jedného z najčastejších príznakov artritídy. Tento olej môže stimulovať imunitný systém, aby produkoval protilátky, ktoré môžu bojovať proti zápalu. Naša pokožka ľahko absorbuje ricínový olej, čo znamená, že ho môžete použiť lokálne na zmiernenie bolesti kĺbov a iných symptómov, ako sú boľavé nervy a bolesť svalov.

Ricínový olej na bolesť kĺbov

Pre maximálny účinok použite teplý ricínový olej na masáž postihnutého kĺbu. Pre rýchlu úľavu môžete na kĺb umiestniť aj vrecko s horúcou vodou. Odporúča sa tento postup opakovať 2-krát týždenne.

Ricínový olej na artritídu

Namočte bavlnenú handričku do ricínového oleja a nechajte pôsobiť cez noc. Nasledujúci deň položte na postihnutý kĺb bavlnenú látku.

Pred použitím nezabudnite vytlačiť prebytočný olej. Položte naň vyhrievaciu podložku a nechajte pôsobiť 1 hodinu. Tento proces pravidelne opakujte, aj keď sa vám bolesť zlepší.

Zdieľajte tieto informácie aj so svojimi priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*