Moja váha bola 89 kg a teraz vážim 54 kg. Vďačím za to TOMUTO jednoduchému nápoju, ktorý pijem každý deň.

Máme pre vás ďalší skvelý recept na nápoj, ktorý je lacný, chutný a má tri veľké zdravotné účinky: čistí telo od toxínov, zrýchľuje metabolizmus a pomáha pri chudnutí.

Hlavnými zložkami v tomto nápoji sú jablká a škorica. Antioxidanty v škorici stabilizujú hladinu cukru v krvi a blokujú túžbu po sacharidoch, no zároveň bránia nadmernej sekrécii inzulínu, čo je dôležité, ak chcete úspešne schudnúť. Potraviny, ktoré vyvolávajú výrazné uvoľňovanie inzulínu, takisto podporujú ukladanie tuku v tele. Podľa odborníkov, škorica udržuje sekréciu inzulínu pod kontrolou, čo je dôležitý predpoklad úspešného spaľovanie tukov.

Škorica ako spaľovač

Štúdie ukázali, že len pol lyžičky škorice denne môže znížiť množstvo zlého cholesterolu v tele. Škorica tiež pomáha so zlým trávením a pomáha znižovať triglyceridy. Voda s jablkom a škoricou? Absolútne bez kalórií!

Ako si tento mimoriadne zdravý nápoj pripravíme?

reklama

Potrebujeme:

1 jablko alebo hrušku, 1 celú škoricu (alebo 1 lyžičku škorice), 1,5 – 2 litre prevarenej alebo filtrovanej vody.

Príprava:

Pokrájame jablko na plátky, pridáme jednu celú škoricu (alebo 1 lyžičku škorice) a dolejeme 1,5-2 litre prevarenej (chladnej) alebo filtrovanej vody. Necháme odstáť 1 – 2 hodiny. Pijeme po celý deň, vždy, keď sme smädní.

Kombinácia jablka a škorice je fantastická pre reguláciu metabolizmu a účinne znižuje hmotnosť tým, že vyplavuje zadržanú vodu v tele. Práve tá býva problémom, keď sa cítime „naliati“.

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a rodinou!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*