Zmiešala lyžičku olivového oleja s citrónovou šťavou – získala silný PRÍRODNÝ LIEK a mnohé zdravotné problémy jej vymizli!

Je to vynikajúci prostriedok, známy už od staroveku. Viete, čo pre vás môže urobiť jednoduchá lyžica olivového oleja s citrónom? Je to perfektná zmes proti bolestiam hlavy, zápche, artritíde atď. Má dokonca silné protirakovinové účinky.

To je dôvod, prečo sa tento prostriedok stal v posledných rokoch veľmi známym. Jedna vec je, že nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, a druhá vec je, že si ho môžete pripraviť doma!

Tento prírodný liek obsahuje mnoho rôznych výhod pre vaše zdravie a pohodu, takže vám predstavíme niektoré z nich. Táto  zmes vám môže pomôcť pri mnohých zdravotných problémoch.

Stačí zmiešať 1 citrón s 1 polievkovou lyžicou olivového oleja a to je všetko! Je to jednoduché a skutočne ponúka mnoho rôznych výhod pre vaše zdravie.

Olivový olej sa tiež nazýva tekuté zlato a bol vysoko cenený Grékmi a Rimanmi v dávnych dobách. Tiež ho používame každý deň. Ale vedeli ste, ako môžeme ťažiť z tejto úžasnej kombinácie olivového oleja a citrónu.

Aké výhody získate, keď budete jesť  lyžicu olivového oleja s citrónom každé ráno

1) Detoxikácia tela

Táto kombinácia vám pomôže vyčistiť sliznicu čriev. Aktivuje tiež funkciu močového mechúra a žlčníka. Obsahuje rôzne antioxidanty, ktoré vám môžu pomôcť odstrániť všetky škodlivé toxíny z vášho tela a zlepšiť trávenie.

2) Lepší krvný obeh a srdce

Olivový olej je bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Pomáhajú vám kontrolovať a zlepšovať krvný obeh a eliminovať zlý cholesterol, ktorý bráni prietoku krvi. Má tiež protizápalové vlastnosti a obsahuje množstvo vitamínov.

Olivový olej je bohatý na kyseliny, ktoré pomáhajú kontrolovať a zlepšovať krvný obeh a tiež eliminujú zlý cholesterol. Je tiež protizápalový a prispieva k produkcii mnohých vitamínov.

3) Zlepšuje trávenie a funkciu pečene

Keď sa cítime opuchnutí, cítime ťažobu  a sme  unavení, môžeme použiť tento liek, pretože pomôže našej pečeni a žlčníku eliminovať všetky potenciálne škodlivé toxíny.

4) Pomáha vám eliminovať reumatickú bolesť

Užívaním čajovej lyžičky tejto zmesi  každé ráno môžete bojovať proti dráždivej reumatickej bolesti vďaka  protizápalovým vlastnostiam, ktoré táto zmes má.

Začnite užívať tento úžasný prírodný liek a zlepšite svoje zdravie a život. V prípade nespavosti, pomalého trávenia, bolesti hlavy alebo príliš veľkého množstva toxínov sa pokúste očistiť svoje telo.

Jedna malá lyžica olivového oleja a 3 kvapky citróna stačia na detoxikáciu vášho tela!

Ak Vás tento príspevok zaujal, zdieľajte ho s priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*