Zmiešajte kokosový olej a sódu bikarbónu. Po mesiaci svoju tvár takmer nespoznáte!

Hladká a hodvábna pokožka je zaručená…

Každá žena si chce udržiavať zdravú pokožku a vyzerať, čo najdlhšie mlado. Dôležité je aj to, čo používate na umývanie. Niektoré čistiace prostriedky sú agresívne a plné chemikálií. Pokiaľ ide o tvár, čím  jednoduchší produkt tým lepšie.

Ale namiesto toho, aby ste si kúpili výrobky, ktoré sú drahé a plné chemikálií, môžete si vyrobiť vlastný krém so sódou a kokosovým olejom. Môže Vám pomôcť so starostlivosťou o citlivú a problémovú pleť.

Keď sa tieto zložky zmiešajú, fungujú dobre na liečbu začervenania, akné a odstránenie prebytočnej mastnoty a nečistôt a odstránenie odumretej kože. Sóda sa používa ako leštiace činidlo na čistenie. Môže nahradiť toxické účinné čistiace prostriedky a poskytnúť úžasné výsledky. Používa sa aj v kozmetike.

Kokosový olej má hydratačné, liečivé a antibakteriálne vlastnosti. Je jemný a pri zmiešaní so sódou bikarbónou vyvažuje agresivitu sódy, čím sa táto zmes  stáva bezpečnou  aj pre najcitlivejšiu pokožku.

Použitie:

Zmiešajte kokosový olej so sódou bikarbónou v pomere 1 polievková lyžica a 1/2 čajovej lyžičky sódy. Naneste na tvár krúživými pohybmi a potom umyte mokrým a teplým uterákom alebo tampónmi. Môžete opakovať každý večer pred spaním.

Ak Vás tento príspevok zaujal, zdieľajte ho s priateľmi!

the_ad id=“25″]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*