Toto mi poradila susedka, a naozaj to funguje! Pripnite si takto štipec a sledujte čo sa po chvíli stane…

Trápia vás často migréna a rôzne bolesti? Nemôžete sa ich zbaviť a núti vás to neustále prehĺtať nejaké prášky? Vedeli ste o tom, že prášky a lieky vám vo finále nepomôžu, ale skôr ublížia? Takéto lieky totiž len bolesť utlmia, ale  neodstránia príčinu bolesti. Na pár okamihov sa vám teda uľaví, ale bolesť sa môže čoskoro vrátiť. U migrény je to zložitejšie, na tu totiž ani len tak hocijaký prášok nezaberie. Kto migrény máva, moc dobre vie, čo myslíme. My vám však dnes nebudeme ponúkať zázračné metódy proti migréne alebo bolestiam, ale ponúkneme vám geniálny trik, pomocou ktorého ju môžete utlmiť, bez toho aby ste museli prehltnúť nebezpečné prášky plné chémie. Ak ste zvedaví, potom poďte s nami ďalej.

Intenzívna bolesť

Kto máva migrény alebo ich aspoň niekedy zažil, potom iste vie, že je to veľmi nepríjemný stav ľudského tela. Hlava treští a vy neviete, čo máte robiť. Máte pocit, ako by sa vám hlava mala rozletieť a rozpadnutie na tisíc kúskov. Jediné, po čom túžite, je úľava od bolesti, ktorá však nie a nie prísť. Siahnete preto teda po liekoch. Existuje však oveľa lepšie, zaujímavejšie a múdrejšie riešenie. Že neviete aké? Práve teraz máte jedinečnú možnosť to zistiť. Z lekárskeho hľadiska sú migrény dysfunkciou mozgového centra a mali by byť medicínsky riešené, avšak týchto pár trikov vám s tým pomôže. Môžete napríklad vyskúšať rôzne metódy čínskej medicíny ako tieto nasledujúce dva triky.

Štipec na ruku

Prvým trikom je obyčajný štipec na bielizeň. Úplne stačí, aby ste ho umiestnili medzi palec a ukazovák na vašej ruke a za chvíľu bude po migréne, tým si môžete byť istí. Podržte tam štipec až 3 minúty, a v prípade, že bude bolesť hlavy trvať aj naďalej, opakujte trik aj trikrát denne.

Štipec na ucho

Druhým trikom je oblasť ucha. Opäť použite štipec, ktorý umiestnite na ušnicu, ale opatrne, nech si tým ucho nepoškodíte. Opäť podržte až 3 minúty, kým bolesť hlavy nepoľaví. Uvidíte, že pomocou týchto tipov sa vám migréna stiahne a prestane vás aspoň na nejakú chvíľu trápiť. Rozhodne je to lepšie ako prehĺtanie práškov.

Bol tento článok užitočný? Zdieľajte ho so svojou rodinou a priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*