Med a škorica! To je všetko, čo potrebujete, aby ste sa každý deň prebúdzali zdravší a chudší.

Úhľadná silueta je niečo, o čo sa usiluje veľa žien. Muži na druhej strane radi obdivujú krivky dám, ktoré zdôrazňujú svoje tvarované telá tesným oblečením. Nie je to bezdôvodné, že ste sem klikli – pravdepodobne tiež chcete dosiahnuť požadovaný cieľ!

Ako pravdepodobne viete, med je jedným z najzdravších produktov na svete. Je to on, kto prináša nášmu telu veľa zdravotných výhod.

Med v kombinácii so škoricou vytvára veľmi prospešnú zmes!

Toto duo vytvára spoľahlivý spaľovač zbytočného tuku. Len ho musíte pravidelne konzumovať. Škorica zvyšuje prietok krvi, znižuje hladinu cholesterolu a je neuveriteľne prospešná pre srdce, žalúdok a črevá!

Prísady:

# 1/2 čajovej lyžičky škorice

# 200 ml prevarenej vody

# 1 čajová lyžička prírodného medu

Pridajte škoricu do horúcej vody a nechajte 30 minút stáť. Keď trošku ochladne, pridajte čajovú lyžičku medu a pripravený nápoj vypite 30 minút pred spaním.

Účinky pitia zmesi medu a škorice

1) Veľká pomoc cukrovkárom aj ľuďom, ktorých trápi pečeň

Tieto zistenia v dnešnej dobe potvrdzujú aj vedecké štúdie, ktoré prichádzajú s poznatkami o pozitívnom účinku tohto spojenia. Med v malom množstve spolu so škoricou pôsobí nielen ako prevencia vzniku cukrovky, ale má pozitívny vplyv aj v prípade, keď už ochorením trpíte. Tiež chráni pečeň a napomáha obnoveniu pečeňových buniek.
článok

2) Rýchle odbúranie tukových zásob

Škorica s medom sú veľmi účinnými pomocníkmi v boji s nadbytočnými kilogramami. Ich sila spočíva v stimulácii metabolizmu, podpore správneho procesu trávenia a rýchlejšieho odbúravanie tukových zásob. Túto kúru na chudnutie poznali už pred stovkami rokov.

3) Veľká pomoc srdcu

Prírodná prevencia proti chorobám srdca a obehovej sústavy. Med a škorica posilňujú srdcový sval a prispievajú k stabilizácii srdcového rytmu a krvného tlaku.

4) Pomôžu pri slabosti, úzkosti a depresívnej nálade

Tieto stavy pociťuje občas každý z nás. Spojenie medu a škorice dokáže upokojiť a uvoľniť myseľ, odbúrať stres a napätie. Starší ľudia ich poznajú aj ako prostriedok pre zlepšenie pamäti a pozornosti ..

5) Posilní imunitu

V istých obdobiach roka sme obzvlášť náchylný na vírusové a bakteriálne ochorenie rôzneho typu. Med a škorica posilňujú imunitu a zlepšujú tak schopnosť organizmu brániť sa proti nástrahám počasia.

6) Rýchlejšie sa postavíte na nohy

Keď sme boli deti, rodičia nám dávali med rozpustený v teplom mlieku, aby sme sa rýchlejšie zotavili z choroby. Ak chcete svojim pacientom pripraviť skutočne silný podporný liek, rozpustite v mlieku lyžičku medu a ½ lyžičky škorice. Pomôžu telu lepšie a rýchlejšie sa popasovať s chorobou.

7) Proti vypadávaniu vlasov

Zmiešajte 1 lyžicu teplého olivového oleja s lyžicou medu a ½ lyžičky škorice. Túto zmes naneste na vlasové korienky a nechajte pôsobiť pár minút. Kombinácia surovín stimuluje rast vlasových folikulov a posilní štruktúru korienkov.

8) Pomoc pri infekciách močového mechúra

Zmiešajte 2 lyžice medu a 1 lyžičku mletej škorice. Zmes rozmiešajte v 1 pohár teplej vode a vypite. Táto kúra pomôže poraziť infekcie v priebehu niekoľkých dní.

Zdieľajte túto radu s priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*