Počet čiar na vašom zápästí vám povie všetko o vašom zdraví. Čím viac ich máte, tým lepšie!

Možno to bude znieť divne, ale tak, ako čiary na ruke, tiež čiary na zápästí môžu veľa povedať o vašej osobnosti a celkovo o vašom živote. Môžete z nich tiež vyčítať informácie o vašom zdravotvním stave, a dokonca aj o tom, ako bude vyzerať vaša budúcnosť. Skúmali ste už niekedy čiary, ktoré máte na zápästí? Len sa nato dobre pozrime.

Priemerný človek má aspoň dve línie čiar okolo zápästia.

Prvá čiara

Podľa timesofindia.com prvý riadok na zápästí je veľmi dôležitý. Ak máte čiaru jasnú a neprerušovanú, zrejme máte ukážkový životný štýl a žijete zdravo. Budete si i naďalej užívať veľkú fyzickú a duševnú silu. Ak je však táto čiara nejasná a prerušená, potom sa osoba považuje za slabú a neopatrnú a mala by zmeniť svoj životný štýl.

Čiary celkovo hrajú dôležitú úlohu pri predpovedaní zdravotných problémov. Prvý riadok sa líši u mužov a žien. Očakáva sa, že ženy so zakrivenou prvou čiarou pocítia gynekologické problémy a ďalšie problémy spojené s pôrodom. U mužov sa očakáva, že ak majú zakrivenú prvú líniu, budú mať problémy s reprodukciou. Môžu tiež trpieť problémami s močením a prostatou.

Druhá čiara

Druhá línia predpovedá bohatstvo a finančnú situáciu človeka. Ak má silnú, definovanú, rovnú a neprerušovanú čiaru, potom sa od tejto osoby očakáva finančná prosperita. Od svojich najbližších získa obrovskú finančnú podporu. Celkovo je tento človek úspešný vo svojom živote. 

Tretia čiara

Považuje sa za výnimočnú, nie každý ju má. Máte ju súvislú? Predpovedá, že na okolie máte značný vplyv, či už v osobnom alebo profesijnom živote.

Štvrtá čiara

Určuje dlhovekosť a plodnosť. Ak paríte k tým, ktorí sa môžu pochváliť touto čiarou, budete mať dlhý život a tiež veľa detí. Máte ju prerušovanú? Žiadne obavy. Stačí, že ju vôbec máte. Jej prítomnosť je signálom toho, že máte kontrolu nad svojim životom a ste odvážny a odhodlaný k pozitívnym zmenám.

 

Koľko čiar máte na zápästí? Napíšte nám komentár…

Ak vás tento príspevok zaujal, zdieľajte ho s priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*