JEDNODUCHÝ TRIK ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov aj po 50-tke! Takto vám pôjdu dole takmer samé…

Ľudia po päťdesiatke majú nadváhu a trpia rôznymi zdravotnými obmedzeniami, čo im výrazne sťažuje chudnutie. Sú tiež menej ochotní zmeniť svoj doterajší životný štýl, ale bez určitých úprav bude hmotnosť naďalej stúpať a hrozí riziko ešte väčších ťažkostí. Jediným riešením je zmena životných návykov vrátane stravy, zvýšenie fyzickej aktivity a potom ovsené vločky, ktoré majú vynikajúce výživové vlastnosti, pomáhajú tráveniu a strate nadbytočných kilogramov. Ako využiť potenciál ovsených vločiek pri chudnutí?

Zázračný ovsený nápoj

Ovsené vločky sa najčastejšie pripravujú ako kaša alebo sa pridávajú do smoothies. Tento recept na zázračný ovsený nápoj sa skladá z ovsených vločiek a škorice, ktoré urýchľujú metabolizmus a pomáhajú pri odbúravaní tukov. Nápoj je teda vhodný pre všetkých ľudí s nadváhou po päťdesiatke, ale aj pre všetkých mladších.

Príprava nápoja:

Potrebujete:

  • med – 1 polievková lyžica
  • voda – 1,5 litra
  • mletá škorica – 1 polievková lyžica
  • ovsené vločky – 1 šálka

Pripravte si ovsené vločky, môžete použiť bezlepkové ovsené vločky, ktoré musia byť takto označené priamo od výrobcu. Vložte ich do vody a nechajte ich namočené do rána. Potom ich sceďte a pridajte k ostatným prísadám v mixéri. Rozmixujte do hladka a uložte do chladničky. Denne vypite pohár ovseného nápoja ráno nalačno a večer pred spaním. Vďaka množstvu vlákniny a komplexných sacharidov nedochádza ku kolísaniu glykémie ani k pocitom hladu, navyše sa posilňuje črevná mikroflóra a upravuje trávenie.

Zdieľajte tento príspevok aj so svojimi priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*