Susedka mi poradila recept na vodu, ktorá vyčistí telo a pomôže schudnúť. Výsledky sú viditeľné okamžite!

Väčšina z nás by chcela schudnúť aspoň kilogram, a tak niet divu, že teraz je celý internet plný najrôznejších úžasných receptov, čarovných elixírov, čarovných diét na chudnutie.

Pri hľadaní šťastia sú zúfalé ženy pripravené experimentovať a vyskúšať čokoľvek, iba ak to rýchlo pomôže dosiahnuť požadovaný výsledok.

Musíte však pochopiť, že ku všetkému treba pristupovať múdro, najmä ak ide o vaše zdravie.

Dôležitou zložkou správneho a racionálneho chudnutia je skonzumovanie potrebného množstva vody.

Pripomíname, že dospelý človek by mal denne vypiť 1,5 až 2 litre čistej vody (najlepšie je dodržať pomery 30 ml tekutín na 1 kg telesnej hmotnosti). Okrem toho je potrebné poznamenať, že prvých 1,5 litra je potrebné vypiť pred 16:00.

Dnes vám ponúkame recept na super nápoj na báze čistej vody, ovocia a zeleniny, ktorý pomáha formovať postavu, odstraňovať toxíny z tela a normalizovať činnosť tráviaceho traktu.

SASI VODA NA OČISTU TELA

Tento vitamínový nápoj dostal svoje meno od Američanky menom Cinthia Sass, ktorá vynašla recept na zázračný elixír. Tento povzbudzujúci kokteil je mimoriadne obľúbený u miliónov žien na celom svete, pretože po jeho použití vidia skvelé výsledky.

Potrebujete:

  • 2 litre čistej (jarnej, filtrovanej alebo balenej pitnej vody)
  • 1 polievková lyžica ošúpaného a nastrúhaného koreňa zázvoru
  • 1 uhorka
  • 10-12 lístkov mäty (ľubovoľne)
  • 1 stredný citrón
  • 1 pomaranč

PRÍPRAVA:

Uhorku, pomaranč a citrón nakrájajte na tenké plátky, ošúpte koreň zázvoru a nastrúhajte ho, kým nebude kašovitý. Zmiešajte všetky ingrediencie a naplňte požadovaným množstvom vody. Listy mäty sa odporúča predtým ručne natrhať. Získaný nápoj dáme na 10-12 hodín na spodnú policu chladničky, aby jednotlivé ingrediencie pustili účinné látky do vody (ideálna možnosť je pripraviť si koktejl večer a nechať cez noc).

V prípade potreby je možné vodu filtrovať. Ráno na prázdny žalúdok by ste mali vypiť pohár vody, zvyšok – trochu počas dňa.

Vďaka tomu, že budete celý deň konzumovať takéto množstvo vody, budete menej hladní a vaše telo príjme oveľa menej kalórií ako ste zvyknutí – to znamená, že začnete chudnúť! Navyše takáto voda má veľa vitamínov a minerálov, ktoré dodajú vášmu telu potrebné živiny.

Zázvor a citrón sú skvelé látky, ktoré zrýchľujú váš metabolizmus – spôsobia rýchlejšie chudnutie! Zároveň majú silné antibakteriálne a antivitorické vlastnosti, ktoré očistia vaše telo od toxínov.

Je veľmi dôležité: nápoj nemožno skladovať na teplom mieste – stráca všetky svoje užitočné vlastnosti.

Každý, kto vyskúšal tento nápoj, tiež poznamenáva, že dokonale znižuje smäd, má povzbudzujúci, osviežujúci a tonizujúci účinok.

Okrem toho sa odporúča tento nápoj piť počas akejkoľvek diéty – výborne stimuluje organizmus, zrýchľuje metabolizmus, čo zaisťuje rýchlejší proces chudnutia.

Pitie vody sassi sa neodporúča tým, ktorí majú alergie alebo kontraindikácie na niektorú zo zložiek osviežujúceho kokteilu. Tiež by sa malo obmedziť používanie pre tých, ktorí trpia renálnou insuficienciou alebo akútnymi ochoreniami gastrointestinálneho traktu.

Ideálny na horúce letné dni

Skúste si pripraviť tento skvelý nápoj Sasi, ktorý má počas leta cenu zlata – nič neosvieži ani neochladí v horúcich letných dňoch tak ako tento lahodný a zdravý kokteil.

Zdieľajte tento neskutočne jednoduchý, no účinný recept aj s vašimi priateľmi, budú vám vďační!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*