Tento nápoj pomôže odstrániť tuk vo vašom tele. Určite to oceníte!

Chudnutie je dlhodobý proces, ktorý trvá mesiace alebo dokonca roky. Môžete ho však urýchliť pri čistení tela a potláčaní nadmernej chuti do jedla!

Chia

Hlavnou účinnou zložkou tohto nápoja sú chia semienka, ktorých vlastnosti spaľovania tukov sú známe už dlho! Obsahujú veľa bielkovín a vlákniny, vďaka čomu podporujú náš tráviaci systém a sú  efektívne pri spaľovaní  uloženého tuku!

Citrón

Všetci vieme, že citróny sú bohaté na vitamín C, čím zlepšujú našu imunitu a podporujú boj proti infekciám. Majú však  aj  vlastnosti spojené s antioxidantmi, ktoré pomáhajú zbaviť sa parazitov, baktérií a toxínov z tela.

Med

V našom nápoji sa jeho úloha neobmedzuje len na pridávanie sladkej chuti. Med zvyšuje schopnosť tela absorbovať nutričné hodnoty! Preto sú chia spojené s  medom ešte silnejšie vo svojom pôsobení. Mimochodom, med spomaľuje starnutie buniek!

Suroviny:

  • 1 lyžica  chia
  • med podľa chuti
  • šťava z 1   citróna
  • 300 ml vody

Príprava

Do 100 ml vody pridajte chia a nechajte stáť hodinu, kým nezískate gélovú hmotu. Pridajte zvyšnú vodu a citrónovú šťavu. Miešajte asi minútu, kým sa nespoja s chia. Nakoniec pridajte med podľa chuti.

Dávkovanie

Nápoj s chia je najlepšie konzumovať  ráno, nalačno. Všetko, čo potrebujete urobiť je vypiť jeden pohár tohto nápoja  denne po dobu  minimálne 7 dní, aby sa vaše telo cítilo ľahšie.

Odporúčame  dlhšiu kúru, používať aspoň  3 mesiace!

Ak vás tento príspevok zaujal, zdieľajte ho s priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*