Natrela si líca kurkumou a o 15 minút zmyla teplou vodou. Takýto pozitívny účinok nečakala!

Veľmi rýchlo si všimnete skvelé pozitívne výsledky!

V tomto článku vám predstavíme domácu masku, ktorá vám pomôže vyriešiť mnohé kožné problémy vrátane: ekzému, akné, zápalu, začervenania, tmavých škvŕn pod očami, nechceného ochlpenia na tvári a vrások.

Táto maska ​​osvieži pokožku a stiahne póry. Pomôže vám tiež odstrániť tie neatraktívne tmavé škvrny a kruhy pod očami a eliminuje nežiaduce chĺpky na tvári. Toto je maska ​​proti starnutiu, ktorá bojuje proti vráskam a zanecháva moju pokožku jemnú a hladkú. Táto maska ​​je tiež vyrobená z prísad, ktoré nájdete kdekoľvek v obchode, a hlavnou zložkou je – kurkuma.

Kurkuma je korenie, ktoré má oranžovo-žltú farbu a výraznú vôňu. Je hlavne vo forme prášku.

Budete potrebovať:

  • malú misku,
  • čajovú lyžičku,
  • polievkovú lyžicu,
  • polohrubú múku,
  • kurkumu,
  • kokosové maslo
  • trochu bežného mlieka.

Pokyny :

Do misy dajte 2 polievkové lyžice múky a 1 čajovú lyžičku kurkumy. Potom pridajte 1 polievkovú lyžicu kokosového masla a toľko mlieka, koľko potrebujete, aby ste získali krémovú konzistenciu, ktorá nebude veľmi tekutá ani hustá . Po spojení týchto štyroch prísad je vaša maska ​​pripravená!

Buďte opatrní v oblasti očí a obočia , pretože táto maska ​​odstraňuje chĺpky. Aplikujte ju pod oblasť očí, ale ďaleko od mihalníc! Nechajte masku pôsobiť 20 minút a potom opláchnite teplou vodou, Utrite si tvár suchým bavlneným uterákom. Po zmytí masky si všimnete , že vaša pokožka mierne zožltla. Umyte si tvár znova, ale tentoraz použite jemný čistiaci prostriedok, aby ste sa zbavili všetkých zvyškov a potom naneste ľahkú pleťovú vodu.

Používajte tento kurkumový obklad na tvár aspoň raz týždenne. Veľmi rýchlo si všimnete skvelé pozitívne výsledky!

Zdieľajte túto radu aj so svojimi priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*