6 vecí, ktoré sa stanú s vašim telom, ak budete piť každé ráno TEPLÚ VODU na lačno.

Mnoho ľudí začínajú svoj deň so šálkou horúceho čaju alebo kávy.

Pitie horúcej vody na lačný žalúdok ráno má veľa pozitívnych účinkov na telo, ako je posilnenie trávenia, odstránenie toxínov z tela, zmierňuje kŕče, zlepšuje krvný obeh, atď.

V tomto článku si môžete prečítať, prečo sa pitie teplej vody v dopoludňajších hodinách odporúča.

Tu je, čo sa stane, keď pijete teplú vodu na lačný žalúdok každé ráno:

1. Orgánová detoxikácia

Pitie šálky horúcej vody v dopoludňajších hodinách pomôže odstrániť nebezpečné toxíny z tela. Voda a iné kvapaliny rozložia jedlo do žalúdka a posilňujú trávenie. Po jedle, namiesto studenej vody skúste piť horúcu vodu na zlepšenie trávenia.

2. Lepší metabolizmus

Ak máte bolesti brucha, vypite pohár teplej vody ráno pred raňajkami. Tým sa zlepší váš metabolizmus a vaše telo bude schopné správne fungovať.

3. Oneskorenie procesu starnutia

Nikto nemá rád predčasné starnutiu, najmä ženy. Našťastie sa dá vyhnúť tým, že pijete teplú vodu. Toxíny v tele urýchľujú proces starnutia, ale voda sa odstraňuje a spomaľuje proces starnutia. Tiež to zlepšuje pružnosť pleti.

4. Zmierňuje bolesti

Bolesť a menštruačné kŕče môžu byť zmiernené s teplou vodou. V skutočnosti, to je silný prírodný prostriedok. Teplá voda uvoľňuje svaly žalúdka a zmierňuje bolesť. Avšak, teplá voda nie je dobrá len pre menštruačné kŕče, ale pre všetky druhy kŕčov. Zlepšuje kapilárny obeh a uvoľňuje svaly.

5. Pomôže vám schudnúť

Vypiť pohár teplej vody v dopoludňajších hodinách vám pomôže schudnúť rýchlejšie. To je užitočné, pretože teplá voda urýchľuje teplotu tela a organizmu. To vedie k spaľovaniu viac kalórií, a má tiež pozitívne účinky na obličky a vylučovacie orgány.

6. Odstraňuje toxíny z tela

S teplou vodou na lačný žalúdok ráno pomáha telu odstrániť nebezpečné toxíny a odpad. To znamená, že cirkulácia krvi sa zlepšuje tiež.

Ak bol článok užitočný, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*