Japonský spôsob ako efektívne odstrániť všetky škodlivé toxíny z tela.

Kedysi boli detoxikačné podložky v Japonsku používané na odstránenie škodlivých toxínov z tela. Dnes už ľudia nemajú tendenciu ich používať, ale musíme povedať, že sú neuveriteľne efektívne.

Jediné, čo musíte urobiť, je priložiť tieto podložky na vaše chodidlá pred spaním. Chodidlami totiž preteká krv a lymfa. Ráno budú všetky škodlivé toxíny odstránené z tela. A ako dôkaz bude, že tampóny budú celé tmavé.

Po niekoľkých dňoch aplikácie tejto japonskej metódy pocítite menej mozgových agónií, menej únavy a menej bolesti kĺbov.

Tieto detoxikačné podložky je možné si aj zakúpiť, ale my vám odporúčame, aby ste si ich pripravili doma! Ušetríte a hlavne budú účinnejšie.

Na prípravu detoxikačných podložiek budete potrebovať tieto ingredience:

  • Cibuľu
  • Cesnak
  • Vodu
  • Samolepiace podložky
  • Ponožky

Postup:

Najprv nakrájajte cesnak a cibuľu. Následne nalejte vodu do hrnca a nechajte nakrájanú cibuľu a cesnak vo vriacej vode variť 10 minút. Potom nechajte všetko vychladnúť po dobu 20 minút. Nalejte zmes na samolepiace podložky, ale len tak aby boli ľahko vlhké. Pokiaľ by podložky nasali veľa tekutiny, jednoducho ju vymačkajte.

Prilepte podložku na chodidla a obujte si ponožky, aby podložka ostala na svojom mieste. Ráno si ich vyzujte a zistíte, že všetky toxíny sú na podložkách. Výsledkom budete ohromení!

Bol tento článok užitočný? Zdieľajte ho so svojou rodinou a priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*