Kĺby a kosti prestanú bolieť, hneď ako ich očistíte od soli! Domáci recept podľa ľudového liečiteľa, na úplne zotavenie kostného systému…

Gennadij Petrovič Malakhov, ruský odborník na ľudové liečiteľstvo, ktorý vo viac ako 60 knihách predstavil, ako liečiť 200 najčastejších chorôb, sa domnieva, že nás bolia kĺby a kosti, pretože sa v nich časom nahromadia kalcifikácie solí, ktoré by sa mali odstrániť.

Dáva recept na čistenie soli z tela, ktorý je veľmi jednoduchý. Tento priebeh liečby by sa však mal vykonať, ak je to možné, po vyčistení hrubého čreva (vodou a soľou alebo obvyklým klystírom). Samozrejme, efekt je aj bez neho.

Cieľom tejto kúry je zbaviť sa usadenín solí v kĺboch a tiež zbaviť sa bolestí pri zmenách počasia a kĺbovej únavy. V kĺboch sa usádza soľ kyseliny močovej a vápenaté sedminy ktoré môžu spôsobovať dnu či bolesti pohybového aparátu.

Očista kĺbov bobkový listom by mala pomôcť pri:

  • pri bolesti a únave kĺbov
  • pri dne
  • chorobách močového mechúra
  • impotencii a zníženom libide
  • pri bolestiach v kostiach, krížoch a bolestiach sedacieho nervu
  • pri trombóze pečene

Recept

K očiste kĺbov potrebujete 15 gramov bobkového listu. Kúra trvá 3 dni.

1 deň : 5 gramov bobkového listu podrvte, hoďte do 300 ml horúcej vody a na miernom ohni varte 5 minút. Následne odvar vlejte do termosky a nechajte lúhovať 5 hodín. Následne preceďte a pite po malých dúškoch každých 30 minút po dobu 12 hodín. Odvar sa nesmie vypiť naraz, inak by ste si mohli uškodiť!!!

Výhodou tejto kúry je pomerne nízka cena a dobrá dostupnosť vavrínu – bobkového listu!

 

Dôležité informácie

Behom kúry musíte vynechať mäso, vajcia, mlieko, tvrdé syry, tvaroh a pod. Počas kúry sa môže objaviť zmena farby vylučovaného moču od zelenej až po svetlo červenú. Počas kúry sa tiež môžu dostaviť bolesti kostí či zvýšená telesná teplota. Mal by to byť normálny jav. Najlepším obdobím pre vykonanie tejto kúry je leto. Túto kúru by ste mali absolvovať raz ročne v dvoch etapách so 7 dennou prestávkou.

Malachov po dvoch týždňoch tvrdí, že vás prestanú bolieť kĺby, kosti a uvidíte, že celý kostrový systém sa stal pohyblivejším. To znamená, že liečba vavrínom bola úspešná. Ak stále cítite bolesť – opakujte kurz.

Ak bol tento článok užitočný, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*