Recept, ktorý bol skrytý 2500 rokov. Tibetská cesnaková tinktúra je prírodným liekom na mnohé choroby!

Recept na túto tinktúru bol po mnoho storočí držaný v tajnosti. Nikto však nevie presne povedať, aký je tento recept starý. Pre ľudí žijúcich v týchto regiónoch to bolo veľmi dôležité vzhľadom na drsné klimatické podmienky, ktoré tam panujú. Táto tinktúra často zachraňovala zdravie a život miestnych obyvateľov.

Tento recept sa často nazýva elixír zdravia, pretože je to vlastne prírodné antibiotikum. Tiež najlepší svojho druhu. Určite je schopný nahradiť mnohé lieky, ktoré sa predávajú v lekárni.

Zdravotné prínosy užívania tinktúry tibetského cesnaku

Aký je účinok tibetskej cesnakovej tinktúry?

– zlepšuje metabolizmus,
– chráni srdce pred infarktom,
– čistí toxíny v tukových bunkách,
– zlepšuje zrak,
– zvyšuje imunitu,
– zabraňuje usadzovaniu v žilách,
– zabraňuje baktériám a vírusom,
– znižuje zápal.

Recept je starý takmer 2500 rokov

Recept by zostal dodnes neznámy, ale našťastie pred polstoročím bol nájdený a privezený do Európy. Vďaka tomu vám dnes môžeme predstaviť tento starodávny recept. Jednou z najväčších výhod tejto tinktúry je jej jednoduchosť. Nemyslíme si, že by to niekomu pripravovalo ťažko.

Ingrediencie:

– 350 gramov čerstvého cesnaku.
– Jeden pohár (200 ml) liehu.

Príprava:

Najprv si ošúpeme cesnak od šupiek. Potom ho pomelieme na jemnom strúhadle alebo rozdrvíme na kašu. Vložte pripravený cesnak do nádoby a nalejte pohár liehoviny. Nádobu pevne uzavrite a odložte na 10 dní na tmavé miesto. Po uplynutí tejto doby zmes preceďte do inej nádoby, priskrutkujte a odstavte na ďalších 14 dní. Upozorňujeme, že tinktúra tibetského cesnaku by sa nemala uchovávať v chladničke.

zdroj: youtube

Dávkovanie:

1. možnosť

Prvý deň užite jednu kvapku ráno, dve kvapky popoludní a tri kvapky večer. Na druhý deň dávku zvýšime o jednu kvapku v každej dennej dobe. Takže na druhý deň by sme mali užiť dve kvapky ráno, tri kvapky popoludní a štyri kvapky večer. Dávkovanie zvyšujeme, až kým nedosiahneme 25 kvapiek, čo je maximálna jednotlivá dávka.

2. možnosť

1. deň: dvakrát štyri kvapky
2. deň: dvakrát šesť kvapiek
3. deň: dvakrát desať kvapiek
4. deň: dvakrát pätnásť kvapiek
5. deň: dvakrát dvadsať kvapiek
6. deň: dvakrát dvadsaťpäť kvapiek
7 deň: dvakrát tridsať kvapiek

Zdieľajte túto radu aj so svojimi priateľmi!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*