Zlepšuje pamäť o 80%, spaľuje tuk, zlepšuje zrak a sluch – najsilnejší PRÍRODNÝ LIEK, aký ste kedy vyskúšali!

Vedeli ste, že existuje prírodný sirup, ktorý vám môže poskytnúť výhody pre vaše zdravie? Tento sirup nám tiež môže pomôcť vyhnúť sa zadržiavaniu tekutín, zbaviť sa prebytočného tuku, dokonca pomôcť zlepšiť pamäť, sluch a zrak.

Sirup pomáha predchádzať zadržiavaniu tekutín a podporuje odstraňovanie prebytočného tuku po zrýchlení metabolizmu, čím pomáha spaľovať ho zrýchleným tempom v kombinácii s rutinou rôznych druhov cvičení. Budete prekvapení, pretože po niekoľkých týždňoch si všimnete, že začínate chudnúť.

Vďaka tomuto lieku si dokonca môžete všimnúť zlepšenie pamäte, sluchu a zraku, pretože je skutočne bohatým zdrojom vitamínov C, B1, B2 a B6. Obsahuje tiež vysoké množstvo železa, draslíka, fosforu a horčíka.

Výhody prírodného chrenového sirupu

Hlavnou zložkou tohto prírodného sirupu je chren. Medzi jeho dôležité vlastnosti môžeme nájsť schopnosť zrýchľovať metabolizmus. Okrem toho môže pomôcť zlepšiť bakteriálnu flóru nášho žalúdka a čriev. Zároveň je užitočný v boji proti psychickej a fyzickej únave.

Jeho konzumácia  je neuveriteľne prospešná pre obéznych ľudí aj tých, ktorí trpia artritídou, zadržiavaním tekutín, vysokou hladinou kyseliny močovej a hypertenziou. Tento recept môžu použiť aj ľudia, ktorí potrebujú odstrániť obličkové alebo žlčníkové kamene.

Keďže je bohatý na vlákninu a veľmi nízkokalorický, okrem vysokej hladiny draslíka je naozaj zaujímavý ako prírodné diuretikum, pričom zvýšené močenie pomáha odstraňovať tekutiny z tela.

Ingrediencie:

– 4 citróny
– 3 lyžice medu
– koreň zázvoru
– 2 čajové lyžice škorice
– 1 čerstvý chren

Postup:

1. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, jer rozmixovať chren so zázvorom.
2. Potom musíte do zmesi pridať šťavu z citrónov a pokračovať v miešaní.
3. Keď sa tieto ingrediencie spoja, pridáme škoricu a med.

Po dokončení sa odporúča skladovať zmes v chladničke, v dóze alebo v sklenenej nádobe s uzáverom.

Mali by ste konzumovať čajovú lyžicu aspoň dvakrát denne, vždy pred hlavnými jedlami (obed a večera).

Tento liek môžete užívať nepretržite po dobu asi troch týždňov a potom si dopriať prestávku a potom ju podľa potreby obnoviť.

Zdieľajte túto radu aj so svojimi priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*