V uchu si zapálila špeciálnu sviečku. Po 5 minútach sa stal skutočný zázrak! Odvtedy túto metódu používa čoraz viac ľudí…

Nižšie uvedená metóda sa môže zdať trochu zvláštna, ale predtým, ako ju úplne odmietnete, stojí za to dať jej šancu. Skúsme to, pretože ju používa čoraz viac ľudí na celom svete a pomáha!

Premýšľali sme niekedy nad tým, ako odstrániť ušný maz čo najbezpečnejším spôsobom? Vatové tyčinky nie sú vôbec zdravé, v skutočnosti ich používanie môže ešte viac poškodiť ako pomôcť!  Sluch si môžete poškodiť a baktérie a vírusy si  môžete ešte hlbšie zatlačiť do  zvukovodu.

Ušná sviečka je veľmi bezpečná, s jej pomocou je možné úplne sa zbaviť ušného mazu a veľkého množstva nečistôt. Môžete si ju kúpiť vo väčšine organických obchodov, alebo aj lekárniach, pozorne si prečítajte  návod na použitie alebo požiadajte  o radu predajcu a vyskúšajte to. Zoberieme  papierovú utierku, ľahneme si na jednu stranu a utierku s dáme na ucho.

Zapáľte ušnú sviečku a potom ju vložte do ucha cez papierovú utierku. Ak  to robíme  prvýkrát, je dobré požiadať niekoho, aby nám pomohol. V dôsledku tepla vosková sviečka skutočne vytiahne ušný maz a nečistoty z vašich uší.

Každý, kto to vyskúšal, hlásil neuveriteľný pocit, je to, akoby sa vyčistila celá hlava, je to ľahké a je to vzdušné. Teplo ušnej sviečky stimuluje krvný obeh, takže tiež zmierňuje príznaky rôznych ochorení uší a tvárových dutín. Odporúča sa tiež pri prechladnutí a respiračných ťažkostiach.

V prípade choroby môžeme použiť maximálne jednu ušnú sviečku denne nie viac, ale ak sme zdraví a chceme si len oddýchnuť, stačí ju použiť len  raz mesačne.

Sú pre Vás tieto informácie užitočné? Zdieľajte tento príspevok s priateľmi!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*