Žena si potierala ruky jablčným octom 2 krát týždenne… Neuveriteľný výsledok!

Ľudové metódy pri liečbe mnohých ochorení sú často účinnejšie ako lieky. Ich najväčšou výhodou je, že nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky.

V tomto článku budeme zdieľať jeden z týchto receptov, ktorý zmierňujú neprijateľnú bolesť v rukách, aj keď obvyklé postupy a metódy liečby nie sú schopné pomôcť.

Dievča zdieľalo vlastnú skúsenosť s cieľom, vyskúšať ostatných o tento nástroj a napokon vyriešiť tento problém:

„Pred niekoľkými rokmi som zažila neznesiteľnú a strašnú bolesť v kĺboch ​​a rukách. Navštívila som lekára, ktorý mi diagnostikoval artritídu.

Nepatrím k ľuďom, ktorí sa okamžite uchýlia k lekárskym výrobkom. Preto som sa rozhodla vyskúšať najprv ľudovú metódu liečby. Lekár mi odporučil ošetrenie jablčným octom. Počas 2 mesiacov som použila túto metódu a teraz sa cítim oveľa lepšie.

Počas prvého mesiaca som tento postup zopakovala trikrát týždenne a teraz len dvakrát týždenne. Každý večer pred tým, ako som išla do postele, som rozmaznávala ruky s kúpeľmi z jablčného octu. A bolesť zmizla.

Okrem toho som pila prírodný nápoj z týchto troch prírodných a super-prospešných zložiek: jablkový ocot, voda a med. Veľmi odporúčam tento super účinný nástroj každému, kto trpí rovnakými problémami, aké so kedy mala ja. “

1) Potieranie

Zmiešajte lyžicu olivového oleja a 2 lyžice octu jablčného a rozotrite ho na boľavé kĺby. Už v blízkej budúcnosti budete cítiť úľavu.

2) Kúpeľ

Kúpele v jablčnom octe sú veľmi zdravé. Stačí, aby ste zriedili pohár jablčného octu do 6 šálok vody a ponorte do tohto roztoku ruky alebo nohy. Aj toto riešenie môže byť použité ako obklad, ktorý musí byť aplikovaný na bolestivé miesta.

3) Liečivý nápoj

Na orálne podanie je potrebné zriediť 3 lyžice jablčného octu v 300 ml vody alebo ovocnej šťavy, dobre sa premieša a piť 3 krát denne pred jedlom. Jablkový ocot je silný antioxidant a účinne čistí vaše telo.

Zdieľajte tento príspevok aj so svojimi priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*