Liek známeho liečiteľa, ktorý „prebudí aj mŕtveho“! Je skvelou prevenciou pred rakovinou a chorobami.

Fahrudin Muhic zo Sarajeva poslal recept, ktorý bol zložený z medu a cesnaku a hovorí, že je to naozaj liek. Tento liek vraj pomohol jednej umierajúcej žene. Pred niekoľkými dňami tento recept od neho dostala a potom sa úplne vyliečila, teraz nepociťuje žiadne bolesti.

Tá žena mala rakovinu lymfónov a strávila niekoľko dní v nemocnici. Nedostala žiadnu operáciu ani chemoterapou a dnes je zdravá. Tento liek bol testovaný na jednej žene, ktorá mala po dobu 3 rokov a podarilo sa jej z toho vyliečiť. Ako nato? Jednoducho. Očistite a nakrájajte 2 veľké korene zázvoru. Položte zázvor do mixéru.

Zmiešajte zázvor s 500g prírodného medu a pridáme rozmixovaných 5 strúčikov cesnaku.

Túto zmes skonzumujete 3-4 krát denne. O 3 dni sa budete cítiť lepšie.

Výhody zázvoru

Nielen, že to bude úžasné korenie ale aj lieči žalúdočné problémy. Štúdie odborníkov z Univerzity Georgia zistili, že zázvor je naozaj účinný ako liečba všetkých typov rakoviny. Zázvor je bohatý na antioxidanty a môže zničiť zápaly. Ďalšie štúdie zobrazujú zázvor ako kľúčová úloha pri liečbe rakoviny prsníka. Keď je zázvor sušený alebo varený, tak obsahuje organickú zlúčeninu zvanú „shogaol“ Táto zlučenina bojuje proti rakovinovým bunkám. Výskum ukázal, že zloženie thatthis zabíja rakovinové bunky a zabíja ich bez poškodzovania tých zdravých látok. Na druhú stranu, zdravé bunky ničí chemoterapia.

Ak bol tento článok užitočný, zdieľajte ho so svojimi priateľmi!

zdroj:healthadvisorgroup.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*