Kardiológ vysvetlil, prečo ľudia najčastejšie UMIERAJÚ SKORO RÁNO: Ľudí najviac trápia tieto 3 choroby a oni sú hlavnou príčinou.

Odborník zisťoval, čo sa deje s naším  telom, keď sa zobudí  z hlbokého  spánku a prečo  sa skoro ráno najčastejšie  zomiera.

Ak sa spýtate ľudí na celom svete, ktorí majú niekoho v nemocnici alebo sú v zlom zdravotnom stave, čoho sa najviac obávajú, povedia vám o telefonáte na úsvite a informácii, že im  niekto drahý odišiel.

Prečo vždy skoro ráno dostávame zlé správy, tie najtemnejšie správy o smrtí blízkych?

Kardiológ vysvetlil, čo sa deje v tele a prečo k smrti často dochádza pred úsvitom.

Ruský kardiológ, doktor lekárskych vied a profesor Jurij Serebrjanskij prezradil dôvod, prečo ľudia najčastejšie zomierajú v skorých ranných hodinách.

Smrť podľa neho vo väčšine prípadov nastáva okolo štvrtej či piatej ráno, pretože v tom čase sa srdcová činnosť prirodzene spomalí.

,,V tomto momente sa srdcová činnosť spomalí. A u pacientov trpiacich arytmiami, srdcovými problémami, hypertenziou sa to všetko zhoršuje v skorých ranných hodinách. Keď nastáva prebudenie z fázy hlbokého spánku, sympatické oddelenie autonómneho nervového systému je v tomto období možné zastaviť . Prípady náhlej smrti, keď, zdá sa, nič nenasvedčovalo, sa v tomto čase stávajú aj najčastejšie,  – vysvetlil kardiológ.

Boli tieto informácie pre vás užitočné? Zdieľajte tento príspevok s priateľmi?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*