Najväčším nepriateľom tuku je POHÁNKA! Pomôže vám schudnúť natrvalo…

Ak chcete schudnúť, určite začnite jesť pohánku!

Surová pohánka s kefírom ráno na lačný žalúdok je skutočne úžasný recept pre zdravie, ktorý robí zázraky a je veľmi užitočný na čistenie celého tela, čo je veľmi dôležité pri  chudnutí, pre pankreas, pečeň a naše ďalšie životne dôležité orgány. Len sa nenechajte zastrašiť slovom „surový“. V dôsledku toho sa pohánka ukáže ako veľmi rovnocenná s  „varenou“ a  je veľmi chutná. Ešte chutnejšia ako tradične varená na vode.

Výhody takýchto raňajok bez varenia sú, že sa budete cítiť oveľa lepšie, ak máte  takéto raňajky každé ráno, aspoň pár týždňov Ale stačí aj jeden deň pôstu v týždni, zjedenie pohánky s kefírom na prázdny žalúdok, prospeje vášmu telu a pankreas, pečeň a celé telo ako celok vám za to budú veľmi vďačné.

Takže, ako pripraviť pohánku na chudnutie.

Jednoduchší proces prípravy je jednoducho ťažké vymyslieť.

Pre jednu osobu musíte počítať  2 polievkové lyžice surovej pohánky a 200 gramov kefíru alebo jogurt.

Pohánku  opláchneme tečúcou vodou a necháme odtiecť.

Nasypeme  do taniera s vysokými stenami  a s 200 g kefíru alebo jogurtu, zakryte vekom alebo tanierom a choďte do postele spať.

Ráno je vaša surová pohánka s kefírom, hotová.

Môžete ju jesť len tak, aj keď máte prísnu diétu. Jedlo je vynikajúce aj samo o sebe. Ale ak chcete, môžete  si ju ochutiť podľa chuti: kôpor, kurkuma alebo fenikel. A môžete ju jesť  aj s orechmi, hrozienkami, banánmi, jablkami a medom.

Jedzte pohánku s kefírom na lačný žalúdok a tešte sa zo svojho zdravia!

Zdieľajte túto radu aj so svojimi priateľmi!

foto: pixabay

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*