Stačia 2 najsilnejšie rastliny z babkinej záhradky! Táto kombinácia výrazne zlepšuje imunitu…

Jedna z najzdravších kombinácii, ktoré môžete nájsť v babkinej záhrade…

Dnes  si pripravíme  nápoj, ktorý je skvelý pre zdravie! Veľmi rýchlo zvyšuje imunitu, čím chráni a predchádza vzniku mnohých chorôb! Je jednoduchý na prípravu a sú potrebné len 3 ingrediencie.

Tento nápoj pomôže znížiť hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Pomáha regulovať činnosť štítnej žľazy a je skvelým pomocníkom aj pri kŕčových žilách, astme a alergiách.

Ingrediencie:

  • hrsť arónie
  • hrsť červené ríbezle
  • lyžička med (bio kvalita)

Na začiatok potrebujeme aróniu, môže byť čerstvá alebo z mrazničky.

Arónia je skutočným liekom z prírody. Pravidelná konzumácia arónie znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov a je prírodným liekom na tuk a vysoký cholesterol.

Reguluje funkciu štítnej žľazy. Zabraňuje upchávaniu krvných ciev. Je to prírodný liek na bolesti hlavy. Pomáha pri zápaloch žíl a ochoreniach súvisiacich s kŕčovými žilami.

Potrebujeme aj ríbezle, môžu byť aj čerstvé alebo z mrazničky.

Ríbezľa je veľmi zdravá potravina, ktorá obsahuje množstvo výživných zložiek a živín. Obsahuje vitamíny A, B a C, draslík, vápnik, železo, sodík, horčík a ďalšie živiny. Ríbezle obsahujú aj antioxidanty, ktoré pomáhajú bojovať proti voľným radikálom.

Ríbezle môžu tiež pomôcť regulovať hladinu cukru v krvi, ktorá je potrebná pre diabetikov. Môže tiež pomôcť zmierniť príznaky astmy a alergie. Ríbezle chránia pred mnohými chorobami práve vďaka antioxidantom, ktoré obsahuje.

Všetko dajte do džbánu a pridajte trochu  vody. Rozmixujte.

Nakoniec pridajte jednu lyžicu domáceho bio medu.  Zmes môžete  precediť, ale odporúčame  vypiť  všetko a nič nevyhadzovať.

Boli tieto informácie pre Vás užitočné? Zdieľajte tento príspevok s priateľmi!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*