Žena prezradila spôsob ako sa zbaviť ochabnutej tváre. Takto môžete omladnúť až o 10 rokov – stačí urobiť 6 krokov!

Chcete vyzerať mladšie aj o 10 rokov? Stačí urobiť týchto šesť krokov…

Nie je nič výnimočné, že si ženy výrazne potrpia na to, ako vyzerajú. Bohužiaľ sa s pribúdajúcim vekom môžu objavovať rôzne problémy. Hlavne na tvári a krku dochádza k tomu, že koža už nie je tak pevná a pružná, čo vedie k tomu, že postupne ochabuje. Mnoho žien začne premýšľať nad drahými krémy, alebo dokonca nad plastickým chirurgom. Ani jedno však nie je to, čo dokáže pomôcť. Ako byť krajšia? Poradíme vám.

1) Obmedzte cukor v strave

Cukor je veľký problém a je potrebné ho obmedziť. Hlavne potom ten jednoduchý. Prestaňte sladiť, prestaňte jesť sladké a uvidíte, že sa výrazne zvýši produkcia kolagénu vo vašom tele. Vďaka tomu bude vaša koža oveľa pružnejšia, ale aj hydratovanejšia.

2) Jedzte antioxidanty (ovocie a zeleninu)

Jedine tak sa vám podarí z vašej kože odstrániť všetko zlé, čo v nej nemá byť. Najlepšie antioxidanty môžete ľahko nájsť v prírode. Potom stačí ich pravidelná konzumácia. A čo sa javí ako to najlepšie? Určite to sú čučoriedky, hrozno, rovnako ako černice, jahody, špenát, kel, alebo červené fazule. Toto všetko by malo byť súčasťou vášho jedálnička.

3) Odličujte sa a umývajte tvár

Aj keď sa vám nechce, pamätajte na to, že sa každý večer musíte odlíčiť. Inak vašej koži výrazne škodíte. Nielen, že odstránite make-up, ale tiež je potrebné nezabudnúť na výživu a hydratáciu. Takzvaný nočný krém je po odlíčení tým najlepším, čo si môžete na tvár naniesť.

4) Dodajte telu beta-karotén

Môžete ho buď kúpiť ako doplnok stravy, alebo ho získate zo stravy. Keď ho budete mať dostatok, tak zaistíte veľkú ochranu vašej pokožky. A v akých potravinách ho nájdete? Je to najmä mrkva, ďalej sú to sladké zemiaky, ale tiež napríklad kel, špenát, marhule alebo obyčajný červený melón.

5) Aplikujte šťavu z uhoriek

 

Tie sú v kozmetike tým najlepším pomocníkom. Viac než akékoľvek krémy pomôže šťava z uhoriek. Stačí ju vytlačiť, následne do nej namočiť vreckovku a tú aplikovať na tvár. Vďaka tomu svoju kožu osviežite, omladíte a tiež z nej vystrnadíte všetky toxíny.

6) Cvičte tvárové svaly

Je to jednoduché. Využite k tomu svoju mimiku a napínajte a uvoľňujte kožu v tvári. Stačí robiť rôzne grimasy, ktoré vám pomôžu k tomu, aby koža na vašom tvári posilnila a držala správny tvar.

Boli tieto informácie užitočné? Zdieľajte príspevok aj so svojimi priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*