Čo sa stane keď zmiešame med s vlašskými orechmi? TOTO radím každému, koho trápia nasledujúce zdravotné problémy!

V niektorých častiach sveta ľudia používajú med a orechy len ako pochúťku. Nie je to ale obyčajný dezert, je to zázračná kombinácia. Ľudia na Balkáne vedia, že kombinácia medu a vlašských orechov je silným prírodným afrodiziakom. Tento názor sa dedí z generácie na generáciu a v príbehoch starších je vždy aj kus pravdy.

Med a orechy sú skutočnou energetickou bombou. Zvyšujú imunitu, posilňujú organizmus, zlepšujú krvný obeh a zvyšujú vytrvalosť. Dokonca už aj starí Rimania používali vlašské orechy pri obradoch plodnosti. Aj dnes majú Gréci med a vlašské orechy na stole takmer každý deň.

Kvalitný prírodný med

Pravý prírodný med je veľmi bohatý  na minerály. Okrem iného obsahuje bór, ktorý pomáha ženám produkovať estrogén. Med zvyšuje hladinu oxidu dusnatého v tele, ktorý sa objavuje pri vzrušení. Kupujte kvalitný med od drobných včelárov, pretože sa na trhu objavuje aj falošný med.

Vlašské orechy

Orechy sú bohatým zdrojom tukov, bielkovín, sacharidov a dodávajú telu energiu. Obsahujú vitamíny A, B a E. Sú bohaté na esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú pre naše telo dôležité a ktoré si telo nedokáže samo vytvárať. Nechýba ani zinok, ktorý je pre mužov dôležitý, pretože okrem iného upravuje hladinu testosterónu.

Med a orechy sa zvyčajne jedia počas zimy, keď telo potrebuje viac energie . Zdá sa, že množstvo užitočných zložiek v tejto kombinácii zvyšuje odolnosť tela voči rôznym chorobám.

Táto kombinácia medu a orechov sa používajú na posilnenie imunity už v staroveku.

Čo sa stane ak budete konzumovať med a orechy pravidelne?

  • Pomáhajú znižovať zápal, prejavujúci sa v kožných chorobách.
  • Sú prevenciou pred vírusovými a bakteriálnymi infekciami.
  • Znižujú riziko Alzheimera.
  • Udržujú zdravé kosti.
  • Sú prevenciou pred vznikom žlčových kameňov.
  • Sú prírodným liekom proti chudokrvnosti.

Príprava medu a orechov.

Zaobstarajte si kvalitný med a orechy. Vlašské orechy dáme do čistej nádoby a použijeme rovnaké množstvo medu a orechov, to znamená, že pomer je asi 1:1. Užívajte 1-2 polievkové lyžice denne určitý čas.

Med a orechy sú obľúbeným prírodným prostriedkom na zvýšenie estrogénu a testosterónu. Mali by ho jesť ženy a muži, ktorí majú nízke libido, alebo trpia neplodnosťou.

Zdieľajte túto radu aj so svojimi priateľmi!

zdroj: youtube

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*