Elixír zdravia od sibírskeho bylinkára: 3 lyžice denne zmiernia tucet chorôb naraz!

Tri lyžice denne zlepšia vašu imunitu a zmiernia niekoľko zdravotných problémov…

Dnes  si v najbližšej lekárni môžete kúpiť balenie tabliet a vyliečiť takmer akúkoľvek chorobu, tradičná medicína sa zdá byť niečím smiešnym a lieky starej dobrej babičky sú poslednou cestou, na ktorú sa obraciame, keď už nezaberá nič iné. Kedysi bola liečiteľská tradícia na Sibíri veľmi rozvinutá. Samoukovia liečitelia sa uzdravovali ľudovými prostriedkami, ktoré skutočne fungovali.

Chceli by sme hovoriť o liečivej a regeneračnej zmesi jedného zo sibírskych bylinkárov. Každá zo zložiek má pozitívny vplyv na prácu celého organizmu. Nemusíte byť lekárom alebo bylinkárom, aby ste našli všetko, čo potrebujete. Stačí ísť do obchodu. Môže nám to pomôcť pri rôznych neduhoch a nemusíme hneď utekať do lekárne.

Elixír zdravia

Prísady

  • 1 kg pohánkového semena
  • 1 kg olúpaných vlašských orechov
  • 0,7 kg kvetinového medu

Príprava: pomeľte pohánku aj so šupkou aj orech, nalejte do zmesi med, premiešajte, uložte do chladničky. Užívajte  tento  ľudový elixír 1 lyžicu trikrát denne po dobu 30 dní. Môžete  tiež pridať  zomleté  hrozienka a sušené marhule v mlynčeku na mäso.

Prečo takéto suroviny? Pohánka je bohatá na makro- a mikroelementy, vitamíny a železo. Ale mnohokrát sme písali o výhodách medu: je schopný liečiť  telo na bunkovej úrovni. Pokiaľ ide o vlašské orechy, sú nasýtené užitočnými mastnými kyselinami.

Odporúčame, aby ste po absolvovaní tejto kúry  prešli na inú megavitamínovú a užitočnú zmes – pastu Amosov. Posilnite imunitu každého člena rodiny a len si vychutnajte chuť produktu.

Ak budete užívať tuto zmes pravidelne, množstvo vašich liekov sa určite postupne zníži. Pohánku nenahrádzajte pohánkovou múkou. Nie je  tak užitočná.

Pasta Amosov

Existuje prostriedok, ktorý sa dá ľahko pripraviť doma! Elixír môžete skladovať do nekonečná a pokiaľ ide o vitamíny nemá konkurenciu.

Akademik Amosov ako prvý pripravil zmes a podal elixír pacientom po operácii na obnovenie telesných funkcii. Tajomsrvo elixíru zdravia už nie je tajomstvom.

Elixír dlhovekosti akademika Amosova.

  • pol kila hrozienok
  • pol kila sušených marhúľ
  • pol kila sušených fíg
  • pol kila sušených sliviek
  • 1 citrón s kôrou bio
  • 300 g vlašských orechov
  • pol kila medu

Všetky  tuhé ingrediencie zomelieme a zmiešame z medom. Pastu odložíme do nádoby, zatvoríme a odložíme do chladničky, užívame 1 lyžičku pol hodiny pred jedlom 3 krát denne.

 Zdieľajte tento príspevok aj s priateľmi!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*