RADA NAD ZLATO! Vzala štipec a pripla si ho na ruku. Nečakala, že to bude mať takéto účinky!

Stačí si takto pripnúť štipec na pár minút a účinky si všimnete okamžite.

Pri silnej bolesti hlavy – migréne, ktorá trvala 12 hodín, Elizabeth Hayes stratila všetku trpezlivosť a začala hľadať na internete nejaký prostriedok na zmiernenie bolesti. Našla prostriedok s názvom Aculief.

Pomocou tejto veci bolo zaručené, že vďaka akupresúre sa odstránia bolesti hlavy, dokonca aj migrény. Acuief  by mal byť umiestnený na ruke v časti medzi ukazovákom  a palcom.

Perfektná alternatíva

Elizabeth bola rada, že našla riešenie, ale nemohla sa dočkať, kým jej príde, trvalo to niekoľko dní, kým mal prísť  liečebný prístroj, a tak sa rozhodla, že vezme svoj osud do vlastných rúk a bude hľadať podobné zariadenie doma, čo nebolo  to nič iné ako štipec  na bielizeň.

Dala  si ho na ruku rovnakým spôsobom, ako to videl s inzerovaným produktom, a zázračne, po niekoľkých minútach, jeho bolesť hlavy preč. Výsledok ju tak šokoval, že sa okamžite podelil o svoje skúsenosti so svetom na Facebooku.

„Tento štipec mi dnes večer zachránil život. Už po 1 minúte sa mi uľavilo a o 20 minút neskôr bola moja bolesť preč.“

Jej príspevok potom získal viac ako 25 000 zdieľaní,

Výhody akupresúry

Akupresúra je starodávna metóda čínskej medicíny, ktorej základom je spojenie a tok energie medzi určitými bodmi tela a orgánmi. Akupresúra pomáha regulovať nerovnováhu v tele, ale na rozdiel od akupunktúry, nepôsobí ihlami, ale s tlakom na povrchu tela.

Bod LI 4, ktorý je jedným z akupresúrnych bodov umiestnených na ruke medzi ukazovákom a palcom, pomáha eliminovať bolesti hlavy, okrem zmiernenia bolesti zubov, bolesti krku, bolesti ramien, artritídy, zápchy a zmiernenie príznakov opice.

Môžete to urobiť so štipcom alebo aj bez neho:

1 – V tomto bode položte štipec medzi ukazovákom a palcom pravej ruky na ľavej ruke.

2 -V tomto bode vyvíjajte nepretržitý tlak po dobu 5 minút. Ak to urobíte druhou  rukou, masírujte tento bod pevnými kruhovými pohybmi dvoma prstami. Netlačte príliš silno.

3 -Vymeňte ruky a opakujte.

Zdieľajte túto radu aj so svojimi priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*