Toto najviac ničí vaše zdravie, NIE je to alkohol ani cigarety: Dokáže zablokovať váš imunitný systém už za 5 minút!

Táto vec najviac ničí naše zdravie! Nie je to alkohol, ani cigarety…

Podľa Dr. DC Dulcan veľa nervozity, strachu, závisti, žiarlivosti a nedostatku dôvery a všetkých ostatných zlých emócií mení pH tela na kyslé, čo môže viesť k mnohým chorobám.

Okrem depresie sa môžu vyvinúť aj iné ochorenia. Vedeli ste, že strach má strašný vplyv na telo? V jednom experimente bolo jahňa zavreté v klietke a vedľa neho v ďalšej klietke vlk.

Jahňa zo stresu v krátkom čase uhynulo. Všetky psychické problémy vedú k chorobe, ktorá môže u depresívneho človeka prepuknúť okamžite alebo neskôr.

Musíte sa snažiť neznervózňovať. Keď ti niekto ubližuje, snaž sa mu odpustiť, mysli na to, že aj on raz pochopí, aký je to zlý pocit, keď sa niekomu ubližuje.

Odpustenie mení pH tela na normálne. Nie je možné vyhnúť sa všetkým zlým pocitom, ale musíte si uvedomiť, že každá minúta nervozity alebo zlých emócií znižuje životnosť buniek.

Stres ničí ľudí. 

Ak si nemôžeme dovoliť dať si z času na čas pár dní voľna, tak si doprajte aspoň pár minút denne na relax. Pozrime sa z okna, všimnime si tie úžasné veci. Namiesto toho, aby ste pili viac kávy a unavene pozerali na monitor, vypite si šálku čaju a niekoľko minút nič nerobte.

Časom sa môžete naučiť relaxovať. Zatvorte oči a predstavte si, že únava a nervozita z vás sršia každým nádychom. Rozvíjajte svoju vlastnú relaxačnú techniku. Ak sa naučíte relaxovať, ľahšie zaženiete aj bolesť z tela, netreba vždy brať lieky, keď vás niečo bolí.

Zdieľajte tieto dôležité informácie aj so svojimi priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*