Čaj, ktorý pomáha riešiť problémy s plodnosťou! Potvrdilo to veľké množstvo žien…

Čaj, ktorý už pomohol mnohým ženám vyriešiť problémy s plodnosťou…

Pokiaľ ide o plodnosť, ženy sú pripravené na všetko! V prípade potreby im napichnú nejaké hormóny, podstúpia zložité liečebné kúry, len aby zostali v inom stave a mali dieťa.

Ak však predtým, ako vyhľadáte pomoc od iných, chcete to najskôr vyskúšať sami, mali by ste vedieť, že existuje veľa prípadov, ktoré potvrdzujú účinnosť rastliny ľudovo známej ako „kocúrnik obyčajný“ alebo „zúfalstvo žien“, ktorá, ako sa hovorí, obnovuje hormonálne rovnováhu a vedie tak k vytúženému tehotenstvu.

Pozrite si dva recepty, ktoré mnohým ženám pomohli:

Prvý variant – čaj sa pripraví tak, že jednu čajovú lyžičku sušenej bylinky zalejete dvoma decilitrami horúcej vody a necháte päť minút lúhovať. Potom sa precedí a pije niekoľkokrát počas dňa. Čaj sa pije najmenej tri mesiace, s prestávkami počas menštruácie. Po počatí by sa mal prestať  konzumovať. Na zjemnenie štipľavej chuti možno osladiť medom, no účinnejšie je piť tento čaj  bez sladenia.

Iný variant – polievkovú lyžicu kocúrnika namočte do dva a pol decilitra studenej vody a priveďte do varu. Keď zovrie, odstavíme zo sporáka, prikryjeme a necháme hodinu postáť. Potom sa scedí a vypije, v troch až štyroch dávkach.

Čaj treba piť pravidelne, aspoň mesiac, hoci očakávaný výsledok sa prejaví až po dvoch až troch mesiacoch. Po troch mesiacoch by ste si mali dať štvortýždňovú prestávku, pretože u niektorých ľudí môže nadmerné užívanie tohto nápoja viesť k zvýšeniu krvného tlaku.

Kocúrnik obyčajný (Marrubium vulgare), tiež známy ako mačacia bylinka, je v ľudovom liečiteľstve vysoko cenený a po stáročia sa úspešne používa na udržanie retro produktívneho zdravia žien.
Táto rastlina, samozrejme, nedokáže vyriešiť problémy v prípade základného ochorenia, ale je schopná podľa dobre informovaných ľudí normalizovať sekréciu pohlavných hormónov a tým stabilizovať fungovanie reprodukčných orgánov.

Preto dáva do poriadku menštruačné cykly a zdravie vaječníkov, čím umožňuje plodnosť a počatie. Okrem toho pomáha odstraňovať takmer všetky ženské ťažkosti, ako sú infekcie, bakteriálne zápaly, kŕče svalov maternice a iné podobné problémy. Zároveň pôsobí upokojujúco na psychiku ženy. Užíva sa vo forme čaju, no na dosiahnutie želaného cieľa je potrebná vytrvalosť v aplikácii terapie.

Kontraindikácie: Kocúrnik nemá žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky.

Kocúrnik je rovnako ako pre ľudí, tak aj pre mačky neškodný, nemá vedľajšie účinky a podľa známych a dostupných skutočností nie je návykový.

Sú tieto informácie pre Vás užitočné? Zdieľajte tento príspevok s priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*