Prírodný recept, ktorý účinne odstráni prebytočné usadeniny v črevách. Potrebujete len 2 ingrediencie!

Čistenie hrubého čreva poznali už v  starovekom Grécku, keď ľudia používali rôzne prostriedky na zbavenie tela prebytočného hlienu a nestráveného jedla z čriev.

V 21. storočí je už známe, že čistenie hrubého čreva lieči príznaky únavy, bolesti hlavy, nedostatku energie a prírastku hmotnosti, pretože je to práve hromadenie nestrávených zvyškov potravy, ktoré tiež hromadia toxíny v krvnom riečisku.

Takéto čistenie môže mať pozitívne výhody vrátane zlepšenia duševného stavu a posilnenia imunity.

Prečo je dôležité odstrániť prebytočnú stolicu a očistiť črevá?

Jedným z hlavných prínosov detoxikácie tela je jeho účinok na proces starnutia. Keď sa naučíte efektívne používať tento detox pridá Vám to niekoľko rokov života v plnom zdravý.

Nadbytok stolice v črevách môže spôsobiť rôzne ochorenia.

Keď dovolíte, aby sa vo vašom tele hromadili nezdravé toxíny, ako napríklad prebytočná stolica, je veľmi pravdepodobné, že vytvárate prostredie vhodné pre vznik chorôb, a cítite sa horšie v porovnaní s osobou, ktorá často odstraňuje toxíny z tela.

Detoxikácia tela vedie k zdravšiemu životnému štýlu, zvyšuje vašu imunitu, a  pripravuje vaše telo na boj so škodlivými baktériami a vírusmi. Z tohto dôvodu bude vaša obranyschopnosť voči chorobám úspešnejšia.

Liečivá sila jablčného octu.

Jablčný ocot sa odporúča na očistenie tela od nečistôt. Obsahuje veľa vitamínov, minerálov a draslíka, ktoré pomáhajú v procese čistenia a hojenia. A tiež pomáhajú pri dobrom trávení a podporuje pohyb čriev.

S draslíkom, ktorý sa nachádza v jablčnom octe, sa uvoľňujú toxické jedy, ktoré sa potom vyplavujú  z tela. Nielen to, jablčný ocot je tiež organické antibiotikum, ktoré podporuje váš imunitný systém.

Prírodný nápoj na čistenie čriev:

Nižšie je domáci nápoj, ktorý sa odporúča piť každé ráno.

Postup:

Najprv varte 1/4 litra vody v kanvici. Pridajte 1 polievkovú lyžicu jablčného octu do horúcej vody. Potom pridajte 1 polievkovú lyžicu medu.

Med premiešajte v teplej vode a roztoku jablčného octu. Odporúča sa piť tento zdravý stimulačný nápoj každé ráno pred raňajkami, najlepšie teplý.

Čo bude tento nápoj robiť vo vašom tele?

Pomáha rozkladať tráviace enzýmy, ktoré pomáhajú pri vstrebávaní výživných enzýmov, čo výrazne uľahčuje trávenie.

Pomáha rozkladať  hlien v tele a čistí lymfatické uzliny, čo spôsobuje zlepšenie cirkulácie lymfy.

Zdieľajte túto radu s priateľmi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*